Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mitől/miért...

Szerintetek mitől/miért változott meg?

Figyelt kérdés

A kutyám /az egyik/ elég neveletlen volt de mostanában valami történt vele. Ha mondom neki hogy befele (este egy egész udvar az övék, de kiengedem őket egy kicsit a kertbe is) akkor majdnem mindig első szóra még szaglász gyorsan aztán befut az udvarba. Eddig ezt nem reméltem volna de most nem tudom mi van vele. Utána meg mikor magamhoz hívtam odajött. Eddig mindig kérette magát de most valahogy egyből megindult hozzám és még csóválta is a farkát. (erre nem volt példa még csak amikor evett). És eddig amíg ott voltunk a közelében nem evett hanem megvárta hogy elmenjünk és utána kezdett el enni.

Most viszont felszabadult, játékos, puszit is ad.

Lehet hogy azért volt mert én nem itt lakom és most már itt vagyok egy hete és minden nap foglalkozom vele?

Vagy ha nem mitől?

És még azt szeretném kérdezni hogy most még 2hétig ott vagyok (csak szombat,vasárnap megyek haza) ennyi idő alatt tudok szorosabb kapcsolatot kialakítani vele?


2012. júl. 6. 22:15
 1/3 csency888 válasza:

ez tök aranyos... ezek szerint nagyon szeret téged :D

ez minden képen szoros baráti kötelék lesz...

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik hozzád, mert foglalkozol vele:) és ezt ő meghálálja.
2012. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!
2012. júl. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!