Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kutyám? Van...

Hogyan neveljem a kutyám? Van egy kettő és félhónapos Rottweiler szuka kutyám, kettő hete észleltem, morog rám ugat, támad, rám. Szerintetek mért van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem az okát, 2 hete gyógyult meg a rettegett parvóvírusból, 10 napig nagyon beteg volt, én hordtam állatorvoshoz minden nap, infúziók, injekciók hada, fecskendőből itattam, tápszerrel etettem, sok gyógyszert kellett neki adnom, kúpokat stb, nagyon költséges volt a felépülése is. vigyáztam rá vele voltam, most úgy tűnik a kutya haragszik rám, ami most még nem gond, de félek, hogy nagy korában sem változik a helyzet és akkor már tartanák tőle! A pici gyermekeimet szereti, anyukámat is, a férjemet is, idegenekre is morog ugat, de rám is! Nagyon várom a tanácsokat, a neveléssel kapcsolatban!

#Rottweiler kölyök nevelése #rettegett parvóvrus
2012. júl. 7. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meggondoltad Te azt, hogy rottweilert vettél? Ismered a fajtát? Munkakutya, őrző-védő hajlammal.

Nem haragszik rád a kutya. Egészséges lett és kutya módjára játszana.

Csak ajánlani tudom, hogy a neten olvass el mindent, amit a kutya neveléséről írnak.Amint a kiskutya megerősödik, minden szükséges oltása meglesz, legalább egy kutyaóvodába menjetek el vele. Ott megkapsz minden segítséget ahhoz, hogy utána már tudjad, miként kell bánni a kutyával.Így , mire felnő, lesz egy kezelhető, jó kutyátok.

2012. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt a fajtát előzőleg is volt, már ő is szuka volt, sosem haragudott rám, és nem támadt meg, öt évesen hunyt el gyomorcsavarodásban. Arra tudok gondolni, hogy mivel szegényt mindig ,,kínozták" az állatorvosok és mindig én vittem azért haragszik rám, emlékezhet mert ha viszem oltatni,, két hetente" nagyon fél a rendelőbe oda is pisil.
2012. júl. 7. 00:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj amit velem csinál az már nem játék, amit a család többi tagjával az igen, akkor játszik!
2012. júl. 7. 00:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kutya nem tud haragudni
2012. júl. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, de előtte vagy nem igazi rotid volt, vagy kamuzol, mert egy rotis embernek ilyen dolog nem okoz gondot. Főleg nem a gyik-ra jön kérdezgetni.
2012. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerencséd volt és egy kedves rotid volt előtte. Elképzelhető, hogy a sok orvosi vegzálás miatt tart tőled egy kissé és ezt nem elmeneküléssel jelzi, hanem a maga kölyök módján, morgással, egyebekkel. Neveld úgy ezentúl,ahogy egy egészséges kutyát kell. Morgás, durva játéknál letiltás , stb.
2012. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -Béla- válasza:
ezért nem kell nekem olyan kutya, ami bármikor széttéphet, bár elég hűségesek ezek a fajták, ha jól nevelik.
2012. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

ma 12:07

Jobb is, ha elkerülöd az ilyesmi fajta kutyákat. Kevés a tudásod a kutyákról.

2012. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érdemes lenne házhoz hívnod valakit, aki segít megoldani a problémádat!
2012. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!