Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál jelentkező túlzott...

Kutyánál jelentkező túlzott területvédelem kezelésére milyen módszert ajánlotok, amivel a gazdi orvosolni tudja a problémát? Nektek volt már ilyen kutyátok?

Figyelt kérdés

Kutyusom a kapuhoz egyre közelebb jövő idegen láttára egyre jobban ugat. Ha idegen ember tartózkodik az udvarunkon akkor megkötöm a kutyát és hevesen ugat akkor is. Szerintem a bejövő idegent megtámadná. A túlzott területvédelem mellett az is megfordult a fejemben,hogy haragszik az idegenekre. Esetleg félne tőlük ,nem tudom biztosra.

Már volt példa rá, hogy utcán a kapu előtt elsétáló emberek kötekedtek a kutyával. Lehet ezért alakult ki benne ez az utálom az idegeneket magatartás? Vagy csak félne ?



#kutya #agresszió #problémás viselkedés #túlzott területvédelem
2012. júl. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt van A csodálatos kutyadoki-ból 2 rész. Mind a 2-ben találsz ilyen kutyát.

[link]


[link]


(Először a 2. linket ajánlom inkább, hogy nézd meg. De nézd meg mind a kettőt így el tudod dönteni, hogy melyikre hasonlít jobban a kutyád. De elősször én a 2. linket ajánlom...)

2012. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. júl. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!