Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tegyek?

Tommy Junior kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazaállítok egy pitbullal, anyám megmondta hogy kihajít a kutyával eggyütt, de nekem egy pitnél kezdődik a kutya, szobacirkálót nem akarok. Kis koromban volt egy pitbullunk, imádta mindenki, anyu is, sajnos elpusztult. Most 18 évesen meg hallani se akar róla, amikor már gyerekkoromban is hallgatott rám... Nemhogy most 10x annyi határozottsággal..

2012. júl. 8. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos én is így vagyok anyummal, és a rottweilerekkel. Nekem is volt egy, sajnos fél éve elpusztult, anyum ugyanilyen ellenálló. Én feladtam.

16/L

2012. júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukád egyáltalán nem akarja, hogy kutyád legyen, vagy a pit ellen tiltakozik?
2012. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a máltai selyem a plafon nála... Arra azt mondta hogy abban benne lenne, de arra én meg azt mondom hogy nekem nem egy surranó kis valami kell ami a lábamat nyaldossa egész nap hanem egy társ.. egy kutya.. egy PIT
2012. júl. 8. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű, ne vigyél oda kutyát. Majd ha elköltöztél és lesz saját házad, akkor olyan kutyát tartasz, amilyet szeretnél. Nálunk is így volt. Sőt, neked legalább kutyát megengednének, én régen kutyát szerettem volna és apu hozott egy macskát:)
2012. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az szép... Nekem lételemem a szeretet, és mivel hogy 18 évesen már nincs enyempetye kisfiam -ez így normális- ezért kell egy társ aki a mindennapokban mellettem lehet. És megelőzve a filozófiai kommenteket, van barátnőm, és vele máshogy szeretgetjük egymást. Amugy a szeretgetjük nem jó szó mert csak ő szeretget, engem egy másik hölgy talált el egy dárdával.. (mer a nyíl az lepattanna :) )

Na ez a helyzet ... sz.rban vagyok

2012. júl. 10. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha társ kell, keress inkább barátnőt magadnak.
2012. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd tök ugyanez volt nálunk. Azt mondta hogy ilyen gyilokgépet ne hozzak. Èn utána 1 hétig minden nap mutogattam neki pites versenyvideókat meg meséltem h milyen okosak, meg itt mutatam hogy milyeneket írnak róla. Meg áradoztam h milyen jó lene képezni, meg hurcibálnám mindenfeléUtána azt mondta hogy rendben de ő birtos nem fogja szeretni, meg ha 18 leszek viszem magammal el . Aztán meglett és minden áldott nap ott puszilgatja és monja h nem vihetem el soha a kisbabáját. Imádja. Azt mondta ilyen jó kutyája nem.volt. Nekem sem...
2012. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!