Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor tápot rendeltek, hogy...

Amikor tápot rendeltek, hogy oldjátok meg, mindig otthon van vki?

Figyelt kérdés
Olyan jó tápokat jó áron lehet rendelni ,de nálunk nem megoldható,hogy itthon legyen vki..most,hogy nyári szünet van megoldható lenne,de amikor kezdődik a suli akkor megint senki se lenne itthon..
2012. júl. 8. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahonnan én rendelek ott előtte felhívnak és megbeszélünk egy időpontot,és akkor hozzák.
2012. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Honnan rendeled?
2012. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Innen,de csak pest megyében és Bp-en szállítanak.Nálam is az a gond hogy munkaidőben nincsenek otthon ,de volt hogy este 9kor hozták ki,meg egyszer ünnepnap is.

2012. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A dogshop.hu-ról rendelnék,egyszer rendeltem már (tavaszi szünetbe) másnapra már kihozták..de akkor is tesómmal itthon voltunk egész nap..
2012. júl. 8. 12:22
 5/9 A kérdező kommentje:

Ku-Ci-nál ,6000 ft alatt nem szállítanak Pest megyében

hát az nem jó,illetve nincs is olyan táp amit rendelnék..


dogshopból is brit care-t rendeltem annó 1kg-t hogy megnézzem jó e a kutyámnak és jó volt :)

2012. júl. 8. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi volt, hogy megbeszéltük és a szomszédhoz/ ismerőshöz kértük a kiszállítást vagy épp munkahelyre, mikor hogy volt megoldható.
2012. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én is azon gondolkodtam,hogy vkit megkérni de jóba a szembe szomszéddal vagyunk ,de ők ugyan úgy távol vannak..


de lehet anyum munkahelyére megoldható lenne..


olyat lehet kérni,hogy 8-14 óráig mondjuk anya munkahelyén át tudjuk venni,de 14 óra után már itthon ???

2012. júl. 8. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyimékhoz szoktuk rendelni a tápot, már előre kifizetve.
2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy ezt én is gondoltam, mamámék egész nap otthon vannak :)nah akkor meg lesz oldva,majd megbeszélem velük..
2012. júl. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!