Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem én vagyok a falkavezér?

Miért nem én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés
kb 5 hónapja van nálam egy 4 éves westie mindig minden szabályt betartok mindig mégis úgy érzem hogy nem én vagyok a vezető, mikor sétalunk nem húzza a pórázt de sosincs behódoló nyogodt állapotban, sokszor égnek áll a farka mindt egy dimonáns kutyának figyel mindent és mindenkit. Kutyákkal szembeben félős kiskorában nem volt megfelelően szocializálva.

2012. júl. 8. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Előtted megy sétánál?

[link]

2012. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
sokan hülyének néznek engem mikor azt írom hogy ne simogasd a kutyát ha azt akarod hogy te legyél a főnök de ez így van nem szabad állandóan simogatni mert az lesz az eredménye hogy a kutyád nem fog tisztelni és most pontozzatok le ahogy szoktatok nem érdekel
2012. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, le lettél pontozva, mert nem feltétlenül úgy írtad le a dolgot, ahogy van! Ha a kutyánk ki akarja erőszakolni a simogatást, akkor küldjük el, hogy ne legyen az, amit ő akar. Viszont később hívjuk vissza!
2012. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első


Nem nem megy előtteem sétánál.

2012. júl. 8. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Otthon se tudod elérni a behódolást?
2012. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
...és séta közben magadra tudod vonni a figyelmét?
2012. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy falkavezér legyél annak sok módja van, ide leírni az összeset elég nehéz lenne. Sztem vedd meg Cesar Millan könyveit, 3-at lehet kapni Magyarországon. én amióta elolvastam őket és gyakoroltam is minden megváltozott. Igaz hiába olvastam el a könyvet nem ment utána egyből minden, mert hiába van meg az elmélet, a gyakorlatot is el kell sajátítani. 1 év eltelt és most tartunk ott, hogy értem, miről beszél Cesar a könyvében és meg is tudom csinálni. Az elején is azt hittem, hogy értem, de csak mára vált világossá, hogy eddig nem értettem:)Olvasd el Cesar Millanan könyveit, sőt még sorozata is van a tv-ben, ha gondolod azokat is megnézheted. Utána meg gyakorolj és gyakorolj. Lehet, hogy sokáig fog tartani, de ha egyszer rájössz mit hogyan kell, akkor akárhonnan hozol kutyát, el tudod érni, hogy póráz nélkül melletted vagy mögötted menjen és te legyél a vezér:)
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megvan a könyve pont néhány napja rendeltem meg de még nem bírtam kiolvasni, s sorozatát is szoktam nézni mégis tehetek én bármit nem hódol be
2012. júl. 8. 21:43
 9/9 A kérdező kommentje:
azb a könyve van meg hogy hogyan váljak falkavezérré a kutyám szemében
2012. júl. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!