Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb a kutyának?

Melyik jobb a kutyának?

Figyelt kérdés
Ha Josera economy,Brit adult vagy inkább mi főzünk rá.
2012. júl. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Az utolsó alternatívát helyből kizárom, mert a kutya emésztőrendszere egész más, mint a humán(emberi) emésztőrendszer, ezért egész más dolgokra van szüksége, mint nyers hamu és társai,ami az emberi étrendben abszolút nem szerepel.

A Joseráról jókat hallottam, a Brit adultról pedig most hallok először.

2012. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy időben táppal etettem. Egyszer csak el kezdtem olvasgatni a kutyatápokról és valahogy el ment a kedvem az etetésükről. Azóta a kutyám a BARF "étrend" alapján esznek. Nem is fogok ezen változtatni. Szép a kutyáim szőre, jó kondiban vannak és az egyik allergiás kutyámnak is szinte minimálisra csökkentek az allergiás tünetei. Szóval én táppal már nem etetek. De kinek mi válik be. Az tény, hogy koszosabb meló mint a zsákból "kimerni" a tápot, és valamivel időigényesebb is...
2012. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

de az otthoni főzőcskézést nem ajánlom. Szóval vagy táp vagy barf

2012. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,akkor melyik jobb táp?
2012. júl. 8. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Összetétel alapján a Brit adult jobb.
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha össze tudod neki állítani a megfelelő étrendet akkor egyértelműen az a jobb, de ehhez nem kis tudás szükséges, ráadásul drága. Az említett 2 táp közül a Brit a jobb.
2012. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!