Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kiskutyát, de...

Szeretnék egy kiskutyát, de lakásban tartanám, melyik fajtát válasszam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Szerintem egy palotapincsi nagyon aranyos tud lenni. Szobatiszták is,játékos,ember szeretők.Szerintem megéri ha egy ilyet veszel a lakásodban.Vagy egy tacsit, (kisméretű kutya legyen) remélem tudtam segiteni:)
2008. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,szeretném jól megválasztani a fajtáját,csak nem tudom melyikre mi jellemző!
2008. máj. 3. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy tacsi-foxi keverék kutyusom van lakásban, kisbaba mellett (a kutya volt hamarabb). Játékos, nagyon barátságos és okos. Bár a szófogadás nem az erénye, kissé fegyelmezetlen, de mindenfélére meg lehet tanítani, ami neki szórakozás. Nem nagytestű, pont lakásba való. Szerintem nem fontos fajtatiszta kutyát választani, inkább kérdezz körbe kutyás ismerősöket, hogy nem lesz-e valahol kiskutya, az anyából lehet következtetni, hogy milyenek lesznek a kölykök. Az enyém is tiszta anyja.
2008. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen kistermetű kutyát választanék, aminek nem olyan nagy a mozgásigénye és nem ugatós. Nézz körül a bichonok között, a bologneseről olvastam olyat, ami lakásban tartásra ideálissá teheti. De nagyon vigyázz, pont ezek a fajták azok, amiket a szaporítók nagyon szeretnek, mert kis helyen sok tartható és jól eladható. Mielőtt megvennéd a kutyát látogass el több helyre, beszélgess tenyésztőkkel és mindenképen ragaszkodj ahhoz, hogy megmutassák a szülőket. Itt van néhány oldal linkje, ami hasznos lehet:


[link]


[link]


Ezen az oldalon pedig ahhoz adnak segítséget, hogyan válassz kutyát és milyen hirdetéseket kerülj el:


[link]

2008. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Az olcsókutya.hu oldalon a fajtatiszta kutyák menüpontban rövid jellemzések is vannak, fényképpel, hogy melyik fajta kinek ajánlható. Nagyon jó oldal.
2008. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezek nagyon jó oldalak!
2008. máj. 4. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Beagle
2008. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlom a westie-t. A yorkit de az csak 20 23cm. A beagle

kutyát. Annak meg nagy a mozgáigénye. Lehet palotapincsi.

2008. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kis termetű, halk kutyát válassz. Úgy gondolom, hogy NEM érdemes vadászkutyát választani, mert nagy a mazgásigényük. Én a Si-tzut, Yorkshire terriert és Westiet ajánlom, de sok más társasági kutya van amit arra tenyésztettek ki, hogy lakásban is tudják tartani.
2008. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier XD
2009. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!