Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyás...

Mennyibe kerül egy kutyás bolt nyitása?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy nyitnék egy ilyen boltot. Ahol árulnék kutyás felszereléseket, tápokat (lehetőleg minőségit). Tudnék tanácsot adni táp választásnál, esetleg nevelésben is.

Kérdésem az volna, hogy mennyiért lehetne ilyen kis boltot nyitni? Úgy cakpak?

Másik kérdésem: körülbelül egy ilyesmi kaliberű bolt, mennyit jövedelmez havonta?


2012. júl. 8. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát rajtad múlik mennyire lesz jövedelmező. Viszont előtte kell piac felmérést csinálni, hogy egyáltalán lenne-e rá igény. Ugyanolyan vállalkozással tudnád elkezdeni, mint a többiek.Remélem van jó néhány felesleges millió a zsebedben, különben hagyd a fenébe. Csak állatszeretetből vagy miatta ne állj neki, ez kőkemény üzlet. Senkit nem érdekel mennyire szereted az állatokat.
2012. júl. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Kell ingatlan, engedélyek, beszállíátók, stb (ha szerencséje van az embernek, akkor letétben van nála a cucc és nem veszi meg előre). Remélem millióid vannak rá, és nem bizti, h jól jövedelmez. Az elején úgyis negatív lesz minden, aztán egyszercsak vágre nullásra jöhetsz ki, és egyszer TALÁN nyereséged is lesz.
2012. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem. Ha csak TALÁN lesz nyereségem, akkor más miért csinálja? Miért van mitudomén mondjuk 4 ilyesmi bolt a városban? Mindenkinek annyi pénze van, hogy szórakozásból b*szhatja el a pénzét?
2012. júl. 9. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy vállalkozás mindig lutri. A párom másfél éve kezdett bele egy vállakozásba úgy, h volt 4 olyan vállakozás az adott városban. A párom üzlete szárnyal, a 4ből pedig 3 már bezárt. Neki bejött. De ismerek olyat, akinek nem.


Mindenképp kell terepfelmérés előtte (nekünk is volt, ezért mertünk belevágni, mivel tudtuk, h a többi boltos vevőit el tudjuk csábítani), csak úgy vaktában nem érdemes.

2012. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Ja, és ez amolyan "iratlan" szabály, h az első 1-2 év MINDIG veszteséges. Ha nem így lenne, azon az APEH (tudom-tudom NAV)is meglepődne és csöppet szétnézne a házad táján. És hidd el, egy APEH ellenőrzést senki se kíván magának :)


Épp ezért kell sok pénz, mert az első időkben akár van bevételed akár nincs, rezsit, járulékokat, bért, stb fizetned KELL.

2012. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na így már világos. Köszi.
2012. júl. 9. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

hát igen az elején minden vállalkozás kicsit veszteséges aztán lehet ,hogy jól beindul,de lehet hogy nem..


de szerintem az elején ha lenne akció akkor lehet többen mennének oda , itt a környéken most nyílt egy állateledeles és amikor nyitottak sok akció volt így mi benéztünk jó cuccok vannak és jó árban, azóta onnan vesszük a kutyák tápját :)

2012. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!