Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák nem piszkítanak a...

A kutyák nem piszkítanak a helyükre, akkor az enyém miért csinálta?

Figyelt kérdés
Állítólag a kutyák nem pisilnek, kakilnak a helyükre. Van egy 7 hós kutyám és kb 95 %-ban szobatiszta már. De most nemhogy bepisilt, hanem a fekhelyében levő rongyra pisilt rá!!! szuka kutya egyébként! Nem értem, miért tehetett ilyet.
2012. júl. 9. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta ezt kétszer. Egyszer fel volt fázva, aztán pedig az ivartalanítási lábadozása közben is bepisilt a fekhelyére.

Láttad az eseményt, vagy csak utólag találkoztál a pisivel?

2012. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utólag láttam, 2 hónapja ivartalanítottuk. Nincs felfázva.
2012. júl. 9. 14:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azon gondolkodtam, hogy a perverziója mindig is az volt, hogy ha tehette, rongyszőnyegre pisilt. És most is egy rongyszőnyeg van a helyén, nade nem az, amit a szobában mindig lepisilt, hanem egy másik. Máshogy is néz ki, és nem most tettem oda, hanem kb egy hete...... és bepisilni kb hetente 2x fordul már elő, az is reggel, ritkán.
2012. júl. 9. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Bosszú nem lehetett? Valamikor elmentél otthonról, amikor általában otthon szoktál lenni?
2012. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem vettem egyből észre, egyébként nem szokott kiakadni, ha elmegyek, van egy társa is...
2012. júl. 12. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanaz a válaszadó vagyok.

Lehet akkor, hogy egyszerűen már nagyon kellett neki. Simán előfordulhatott, hogy bepisilt álmában, 7 hónapos, azért ő még elég fiatal. Ha nem történik meg rendszeresen, akkor ne foglalkozz vele. Ha viszont rendszeresen megtörténik, akkor nálam okosabbal kell beszélned :)

2012. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!