Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya?

Milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
Ti milyen fajta kutyát választanátok?

2012. júl. 9. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszenek a spiccek. a japán spicc mellett döntenék.

vagy esetleg husky. azok is nagyon szépek.

2012. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mire?

Terelés->mudi

Dog dancing-> keverék, mudi, border collie

obedience-> malinois, mudi, keverék

örző-védő: malinois, dobermann

terápiás kutyának -> keverék

hobby kutyának-> keverék

frizbi->mudi, border collie, keverék

agility->mudi, border collie, keverék

2012. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi,szerintem is ,de én nem tarthatok kutyát itt,mert nem lehet(lakóház)de ötletet szeretnék,ha nagy leszek milyen kutyám legyen.(11 vagyok)
2012. júl. 9. 17:42
 4/20 anonim ***** válasza:

Most nekünk 4 kutyusunk van. Egy kuvasz keverék, egy bernáthegyi - golden retriever keverék, egy palotapincsi és a kis újonc kutyusunk egy foxi keverék.

Ha nagy leszek akkor nagyon szeretnék majd ismét ilyen kutyákat, karakteres, ragaszkodó állatkák.

De így ha más fajtát kell választani akkor Német juhász, Border Collie, ausztrál juhászkutya, foxi vagy keverék.

13/L

És te kérdező milyen fajtát választanál ha most kaphatnál egyet?

2012. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én német juhászt,mert most főleg azt szeretem,de nem tudnék dönteni.Ha kisseb termetű,akkor bolognese.
2012. júl. 9. 18:20
 6/20 anonim ***** válasza:
csak ne külső alapján válassz. Az első válaszoló is csak az irta le melyik a legszebb, de ostobaság külső alapján választani. Olvass utána , és döntsd el melyik kutya illene hozzád temperamentumban.
2012. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

első vagyok.

azért japán spiccet vennék, mert az nem csak külsőleg, de belső tulajdonságokra is megfelelő lenne nekem :)

a husky-t valóban csak a szépsége miatt írtam.

2012. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.Hát én azért német juhászt szeretnék,mert őrző kutyát szeretnék,amit tanítani lehet,de kedves a gyerekekkel,és persze cuki.
2012. júl. 9. 21:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem dobermann lesz a 3. kutyám, akivel szeretnék majd engedelmesezni és őrző-védőzni. 21/L
2012. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ha szeretnél egy örző kutyát aki kedves a gyerekekkel,akkor én ezekből válogatnék:

Német juhász,hovawart,beauceron,orosz fekete terrier,óriás schnauzer

Én egyébként német jucit vagy óriás schnauzert vennék

2012. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!