Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3. kutyát bemerjem vállalni?

3. kutyát bemerjem vállalni?

Figyelt kérdés
Van már két kutyám :) Nagyon szimpatikus lett egy kutyás irányzat. Kutyakiképzőnek tanulok. Én máshogy csinálom mint ahogy szokták. Megcsináltam a kutyakiképzői tanfolyamot, de még legalább 3-4 évig tanulni szeretnék. Tapasztalatokat gyűjteni mást kutyakiképző mellett. A lényeg az, hogy van két keverék kutyusom (juhászkutya keverék, csivava keverék). Vannak apróbb viselkedés problémáink. A kérdés az lenne, hogy bemerjek-e vállalni egy 3. kutyust akivel elkezdhetnék egy olyan dolgot ami a másik kettő fizikailag-szellemileg nem képes? Bírnám a 3 kutyát? Pénz nem számít, csak aggódom, hogy ha elkezdek az új kutyussal komolyabban munkakutyázni akkor a másik kettőre nem jut elég időm. :/ Akiknek 3 kutyájuk van azok, hogy csinálják a tanítást, sétákat?(főleg ha több nagy testű kutyusról van szó)
2012. júl. 9. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk most jelenleg 4 kutyánk van. Két nagytestű és két kicsi. Szerintem ha szeretnél nyugodtan lehet még egy kutyusod. Szombaton délelőtt még csak 3 kutyánk volt, délután már 4.:) Azt írtad a pénz nem számít akkor nyugodtan. Én úgy sétáltatom őket hogy a két nagyot egyszerre és most még a kicsiket külön de nem sokára együtt fogom őket is. Ha a nagytestű kutyáimmal rendesen fog menni a séta akkor együtt fogom mind a 4-et. A tanítást azt úgy csinálom hogy a két nagyot minden késő délután és este, a kicsiket pedig kora délután, reggel, és néha délelőtt. Ha jól csinálod mindre jut idő és ha behívhatóak akkor még örülni is fognak annak hogy egy újabb kutyussal szaladgálhatnak játszhatnak.
2012. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Azt kihagytam hogy csak akkor legyen még egy kutyusod ha van elég időd rá. És az hogy bírnád e a 3 kutyát azt neked kell tudnod.

2012. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!