Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugodtabb természetű, nem...

Nyugodtabb természetű, nem túl örökmozgó kutyafajták?

Figyelt kérdés

Sajnos arra nincs időm hogy minden nap 1-2 órát futkározzak vele.. de reggelenként/esténként egy félórás játék/séta belefér, azaz ennyit tudok biztosítani de ezt minden nap. Melyik kutyafajta lenne számomra ideális? (lakásban lakok, ezért nem túl ugatós fajta)

Ezer köszönet az érkező válaszokért!


2012. júl. 9. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Francia bulldog, angol bulldog. Mindegyik nagyon nyugodt fajta, de azért szerintem nekik is kell a reggeli fél óra, este 3/4 óra- 1 órás séta/játék. Emellett még eü séták.
2012. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy felnőtt,idősebb kutya aki szobatiszta.

menhelyen van pár ilyen,mond meg nekik hogy nyugodt fajtát szeretnél.

Egy kölyöknek rengeteg egézségügyi séta kell csak azért,úgyhogy azt el is felejtheted.

2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sicum van, neki nem kell sőt nem is szabad sok futás a rövid lábai miat nem birja. Inkább a kényesztetést a simogatást szereti :) Kistermetü kutyust ajánlok neked , mert őket nem kell futatni és lakásban nagyon jól elférnek akár más állattal is. Napközben legtöbbet alszik az enyém, mikor nem vagyok otthon, mikor haza megyek viszont ugat örömében, de az csak pár másodpercig tart :) Remélem segitettem :)
2012. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek :)
2012. júl. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!