Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Caser...

Mi a véleményetek a Caser Millan - A csodálatos kutyadokiról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 19:27
 1/10 petrusi ***** válasza:
23%
Számomra nem tűnik túl jó módszernek az, amit használ. Nem vagyok kifejezetten ellene, de nem is rajongok érte.Nekem nem tetszik.
2012. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem egy átlagos hobbikutyásnak sokat tud segíteni.
2012. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jók a módszeri. Én is alkalmazom a saját kutyáimnál és jó beválnak.
2012. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vannak jó ötletei, amiket hasznosítani is lehet saját kutyusunkkal :)
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jók a módszerei, jók a meglátásai, és működnek is. Olvastam a könyveit is, azok is nagyon jók, sokat lehet belőlük tanulni, a műsorát is nézem és az is nagyon meggyőző. Én nem tudom mi bajuk van vele, amikor tényleg rengeteget tapasztalt kutyás téren a hapsi és mindig azt nézi, mi a legjobb a kutyának. Tudom hogy sokak szerint hülyeség az "energia-duma", de ezt nem kell szóról-szóra venni, ez átvitt értelem, ő energia alatt kisugárzást ért, és tényleg nem mindegy, hogyan állsz hozzá egy kutyához. Nyugodtan, és magabiztosan, vagy határozatlanul és idegesen, mert a kutya tudja nagyon jól, hogy ki fogja a pórázt, érzi az ember magatartásán, kisugárzásán, hogy mennyire biztos a dolgában. Ezért van az, hogy sokszor neki bármit megcsinál a kutya, míg a gazdájának nem, mert az emberek nem bírják felfogni, hogy a kutya az kutyának érzi jól magát, és nem kell sajnálni, ha meg kell büntetni, mert a kutya az nem ember, nincsenek mély lelki vívódásai, mint nekünk. Cesar nagyon jól magyaráz, sokszor szájba rág dolgokat, ami azért jó, mert legalább rögzíti a nézőkben és a tulajban, hogy mit és hogyan kéne csinálni.

Nem mondom, hogy nincs más módszer, amellyel sikereket lehet elérni a kutyáknál, de az övé nekem nagyon jól bevált, minden tanítása működik, nincs szükségem kutyasulira sem.

2012. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Látom az ellenzők tábora ide jár kiélni magát...
2012. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek az 5. válaszolóval,de még egyszer nem írnám le ugyanazt vagy hasonlót. Jók a módszerei szerintem is.
2012. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon sok módszert, technikát ismer és a megfelelőt használja, valószínűleg nem csak kitünő szakember, hanem egy értékes és szimpatikus képviselője is az emberi fajnak.
2012. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is rendben van :) Én is szeretem, nézem, olvastam :) Maga a gazdit is rendbe teszi lelkileg :) És tényleg így van :)
2012. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó módszerei vannak, és a könyve sokat segíthet a leendő és már kutyás embereknek is, ahogy elmagyaráz néhány alapvető, ám rendkívül fontos dolgot a kutyákról.
2012. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!