Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszem meghalt a kutyám?

Azt hiszem meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Délután észrevettük, hogy nem akar enni meg nagyon furcsán, hangosan szuszogott. Most ott fekszik az egyik bokornál és szólítgattam, de nem kelt fel. Nem merek odamenni félek, hogy meghalt, hazavárom anyukámat. Szerintetek mi lehet a baja? Nagyon félek. Napszúrást kaphatott? Pedig mindig hűvösön volt. :((
2012. júl. 9. 19:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hány éves? ( volt) ?
2012. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Mindeképpen oda kéne menned, lehet csak kiszáradt...


Mennyi idős a kutyus?

2012. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Lehet, valami betegsége volt. Ha nem kell fel, lehet, hogy már elpusztult :( Nézd meg távolabbról, lélegzik-e. Ha igen, és hazajön anyukád, vigyétek sürgősen orvoshoz, remélhetőleg tud segíteni.
2012. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
a hangos szuszogás nyilván a meleg miatt volt ha meg még kint is volt a napon akk meg még inkább..!! szerintem menj ki azonnal és nézd meg mi baja van vagy vidd be a lakásba!!!!!!!!!!..
2012. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen fajtájú kutya?
2012. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Idén 6 éves. Ott volt mellette mindig a víz, de ma nem akart se inni, se enni. Anyukám csak 9 felé jön, nemtudom akkor nyitva van e az állat orvos. Nem mozdul, most néztem meg. :((
2012. júl. 9. 19:57
 8/31 anonim válasza:
De nem is lélegzik, emelkedik a hasa?
2012. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha nem lélegzik, akkor meghalt..
2012. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Fox terrier volt. :( Eddig sose volt semmi baja, nem betegeskedett, nem értem mi történt. Nem volt a napon egyáltalán.
2012. júl. 9. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!