Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyákkal?

Mi lesz a kutyákkal?

Figyelt kérdés
apukám anyukája 19 éve halott én 12 vagyok apukámnak van még két novére akikkel nincs jóban se apukám sem a papám mikor a mamám meghalt papám elkoltozott onnan és most él egy asszonyal akinek egy lánya és egy fia van a lánya olaszba van a fia szlovákiában amúgy énis szlovákiában élek meg a papám is no szóval van apukám oldaláról 4 unokatestvérem (talán) mivel nem vagyunk veluk jóban és papámse még nem láttam oket és azt sem tudom miér vesztek osze rákérdezzek?és papám akivel él azé a ház amibe papám hakik de hátul van az óll az a papámé van hét kutyája negyon szeretem az állatokat foként a kutyákat az ovéit meg imádom!!!!!! rám hagya majd a kutyáitha majd meghall? lehet hogy korai még eszt írnom de tudni akaroom!!!!!!
2012. júl. 9. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha azért vegyél levegőt.
2012. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Félsz az írásjelektől, vagy miért nem használod őket?


Egy kérdést nem tudsz rendesen kiírni, én nem bíznék rád egy növényt sem.

2012. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak hogy tudd a testvérem kiszedte a veszot meg a gombot a gépemen!
2012. júl. 9. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:
akarom mondati pontot
2012. júl. 9. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
apukád halálos beteg? a kutyák hány évesek? mert nem biztos, hogy a kutyák megérik apukád halálát, ami esetben a kérdésed enyhén szólva is okafogyott. Majd akkor tedd fel a kérdést, ha apukád a halálán van.
2012. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
papám már nagyon oreg és nem apámról van szó a kutyák pedig max 3 évasek
2012. júl. 9. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tuti rád hagyja. Amúgy meg, miért nem kérdezed meg őt? :D Mi ezt honnan a sz@rból tudjuk?
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hét kutya? mi ez szaporító telep? ólban vannak a kutyák bezárva? inkább hívd a menhelyet..
2012. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!