Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalaníthatom már a kanom?

Ivartalaníthatom már a kanom?

Figyelt kérdés

Van 1 majdnem 8hónapos közepes-nagytestű(kicsit nagyobb mint a németjuhász), kan kutyám. Még nem emeli fel a lábát, csak néha, de szeretném már ivartalaníttatni. Hogy ne kezdjen el jelölgetni, ne vesszenek össze az ugyancsak majdnem 8hós másik kanommal(Ő már ivartalanítva van) meg ilyenek. Lehet már?

Én nagyo fontosnak tartom az ivartalanítást. Minden állatom ivartalanítva van...

(17/L)


2009. júl. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nyugodtan ivartalaníthatod! Pár hónaposan is lehet már akár. Nem kell megvárnod, hogy ivarérett legyen! Annál jobb neki, minél korábban megteszed. :)
2009. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Akkor hétfőn megyek és kérek időpontot.

Talált kutya egyébként mindkettő, és nem akarok kiskutyákat, akik esetleg ugyancsak utcára kerülnének, és talán gazdijuk sem lenne sosem. Nincs értelme.


Hálistennek sikerült kiharcolnom a szüleimnél,hogy ivartalanítsuk. (Bár úgyis én fizetem, saját pénzből, de szeretem megbeszélni a dolgokat:))

2009. júl. 11. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ívartalaníttathatod 8 hónaposan, nem baj, ha még nem emeli a lábát pisilés közben.

Bárcsak mindenki úgy gondolkodna, mint te! Ezt nevezzük felelős állattartásnak! :)

2009. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnos itt az én környezetemben nem szokás ivartalanítani. A szomszéd cicája is halomra szüli a kicsiket, Ők meg csapkodják a földhöz. Nah én inkébb fizetek, mint gyilkos legyek!

Jah és egy cica kivételével mind ilyen embereknél születtek, akik kitették őket, sokszor súlyos betegen...

2009. júl. 11. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan sukám van,Ő 6 hónaposan lett ivartalanítva.
2009. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!