Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12hetes foxi és...

Varga Brigitta kérdése:

Van egy 12hetes foxi és beagle keverék kiskutyám.3hete van nálam bent a lakásban és szeretném kiszoktatni de ha kint hagyom nagyon sir és nem játszik. Ha kint vagyok nincs gond. Mit tegyek? Köszönöm. Brigitta

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele mikor enni adsz neki menj be.. és bentről figyeld mikor megette akkor menj ki:)) Játssz vele , fárazdki .. had hogy elaludjon akkor is távolról figyeld. A kiskutya ilyen:) sír ha egyedül van... Sőt éjszaka borzasztó.. Ha éjszaka nagyon sír ( ha kint hagyod egyáltalán) egy műanyag palacka önts forró vizet és tedd melé:) ez melegíteni fogja és olyan hatása lesz mintha a tesvéreivel lenne.. és megnyugszik :)
2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 hetesen még nagyon kicsike. Várhatnál még egy kicsit a kiszoktatással és ami fontos, hogy fokozatosan csináld.
2012. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 10. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy kb 1 éves kopó keverék kutyával csináltam végig, de szerintem a módszer lehet hasonló. A lényeg a fokozatosság.

Nálunk könnyített a dolgon, hogy volt társasága, egy öreg puli keverék kutyus. <3

Először csak néhány órára hagytuk a kertben. Kapott friss vizet, rágcsálnivalót, labdáztunk. Mikor kifáradt akkor hagytuk pihenni és bementünk a házba.

Néha megpróbált bejönni, de rászóltunk és feladta.

Este még bent aludt.

Másnap már reggel kitettük a kertbe, reggelit kapott, kis pihi utána játék. Majd megint kint hagytuk.

Általában 1-2 óránként kimentünk hozzá, volt megint játék, egy kis tanítgatás (nem, nem vadászunk békára! és nem esszük meg a paradicsomot!)

Aznap este már kint aludt, és nagyon jól viselte.

Remélem segített valamit a beszámolóm. :)

2012. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ilyen későn írom a választ, lehet hogy már nem aktuális, de az én beaglemet úgy szoktattuk ki, hogy kivittem az udvarra, vittem neki enni és inni, vannak neki játékai. De amint nem látott, egyből sírt ő is. De nem kell vele foglalkozni, megunja. És rájött, hogy minden nap kimegyek hozzá játszani, sose fogom egyedül hagyni. Most pedig imádja az udvart! :)
2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!