Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Figyelt kérdés

kutyusom nincs hozzászokva az utazáshoz, eddig csak akkor mentünk valahova, ha muszáj volt, pl. állatorvoshoz metróval.. ott eléggé félt szegény, de végülis kibírta.


szerdán 2 órát fogok vele vonatozni, és mire kiérek a keletibe mennem kell 2 villamossal - ezzel szerintem nem lesz gond, viszont a vonattól, meg a pályaudvaron levő rengeteg embertől parázok.


nektek milyen volt az első vonatút? mit tanácsoltok? mindent szívesen fogadok ezzel kapcsolatban


2012. júl. 10. 00:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 órát utaztunk a kutyusommal,oda felé nem annyira bírta(kicsit félt szegényt,nyafizott,nézelődött)de fél úton csak elaludt.Visszafelé meg egész úton aludt.Amielőtt mentünk a doki adott neki egy ilyen "nyugtatót",de nem adtuk be neki :)
2012. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
9%
fúj, te leviszed a metróba?!
2012. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj. Ez nagyon meggondolatlan.Ha tudtad hogy utazni fogsz vele már előtte pár héttel kellett volna menni vele egyrehoszabb és hoszabb távokra. Nekem a kutyám hozzászokott az autóhoz így a vonattal sem volt gond. Vigyél vízet ebben a melegben a kutyának:) szájkosarat tegyél rá csak a vonaton vedd le ha láttod hogy megnyugodott. Egyébként milyen fajta?
2012. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

nem tudtam, hogy utazni fogunk, csak aki megigérte, hogy vigyáz rá, lemondta, hogy mégsem tud rá vigyázni végig.. :( én meg nem tudom már tolni az utazást, sokminden le van fixálva. de örülök is, hogy vihetem, mert még nem kirándultunk együtt sehová, csak kicsit félek, hogy mi lesz. néha autózunk egyébként, azt bírja, kukucskál.


keverék kutyus, amolyan beagle-tacskó féleség, de már 5 éves :) remélem jó lesz neki, napokig leszünk rétes-legelős-dombos-folyópartos faluban :)

2012. júl. 10. 00:23
 5/28 A kérdező kommentje:
milyen szájkosarat ajánlotok? olvastam itt valahol, hogy a vászon anyagú szájzár nem jó, mert lihegni sem tud a kutya, pedig képen kényelmesnek tűnt. milyet vegyek neki?
2012. júl. 10. 00:24
 6/28 A kérdező kommentje:
esetleg dokitól kérjek valami gyenge nyugtatót?
2012. júl. 10. 00:26
 7/28 anonim válasza:
100%
Olyan pici kutyáknak bőven jó a bőr - már ha egyáltalán felteszed rá.
2012. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
annyira azért nem pici, mutatok róla fotót rögtön
2012. júl. 10. 00:29
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

fémet vegyél ami massziv,stabil.

Sajnos kell szájkosár! Törvényben is benne van.. de ezt nem akarom részlezni. Tedd fel ráés mikor felszálltatok lenyugodott vedd le róla. A lényeg hogy te is légy határozott bízz a kutyádban ne legyél feszült:) érezzétek jól magatokat.

2012. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
2012. júl. 10. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!