Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valaki Horvátországba...

Volt már valaki Horvátországba kutyával? Miket hasznos tudni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem nagy ott a kutyakultusz, de azért csak nem néznek ki, nem?

2012. júl. 10. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos nem néznek le, mi amikor nyaralni voltunk Horvátország-ba (sajnos kutya nélkül,pedig vittem volna) akkor egy csomó étterembe és kajáldába be lehetett vinni a kutyát és ahol meg lehetett fürdeni ott se szólt senki a kutyásnak ,hogy ne itt úsztassa a kutyáját :)
2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

a lényeg,hogy ne zavarjon másokat a kutyád..ahol ember van jobb ha pórázra rakod bár ha engedelmes akkor nem lesz gond :)


de útlevél,chip és oltások is kellenek..

2012. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenhol nagyobb lassan a kutyaszeretet,mint itt.

na kivétel kína meg ukrajna meg a környező kis sza r országok.

2012. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Szlovéniában voltunk kutyával, az hasonló, mint Horvátország, és semmi gondunk nem volt, kempingbe és apartmanokba, panzióba is mentünk vele. Mindenhol beengedték. Tengerben is tudtunk vele fürdeni, igaz mi szeptemberben voltunk, már nem volt annyi turista.
2012. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!