Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok is nagyon lefogyot...

Ti kutyátok is nagyon lefogyott nyárra?

Figyelt kérdés
kutyikám egy éves, télen szép gömböc volt és óriási téli kabátot növesztett. Javarészt már ki is hullatta, és talán ezért is, de jócskán lefogyott! Mikor elhoztam a szüleitől az apukája is hasonlóan nézett ki. Pár hónapja találtunk benne 4-5 kullancsot, amit rögtön eltávolítottunk, de aggódom, hogy a fogyáshoz köze lehet e. Azóta vettem nyakörvet, s már nincs probléma az élősködőkkel. egyébként van étvágya, ugyanannyit is kap kb, mint mondjuk ősszel, energikus, vidám kutyus, nem gyanakszom betegségre. Csak a kullancsok miatt kicsit megzavarodtam, hogy vigyük e esetleg orvoshoz ?
2012. júl. 10. 12:35
 1/7 anonim válasza:
igen a mi kutyánk is eléggé lefogyott
2012. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mienk is fogyott, mert ugyanannyit eszik nagyjából, de sokkal többet mozog, most hogy jó idő van, ráadásul nem csak sétál, hanem úszik, vízbe ugrál, többet játszik...sztem nem kell aggódnod
2012. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pantika válasza:
Szerintem nézettesd meg egy orvossal egy állat nem játék.Lehett örökölt valamibetegséget szüleitöl vagy a kulancs csak hogy nem tudok olyanról hogy a kulancs miatt lefogyna egy kutya.De légy azert elővígyázatos.Milyen fajta kutyád van? 13L
2012. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindegyik kutya "lehet örökölt valamit a szüleitől", erre mindig van sansz! De akkor nem aggódom, elvégre tényleg nyár van, s ez teljesen normális. Kösz a válaszokat!
2012. júl. 10. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
kevesebbet is eszik??? mert a kánikulában azért jóval kevesebbet mozognak a kutyák, egyáltalán nem törvényszerű, hogy lefogyjon. Féregtelenitve mikor volt?
2012. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"egyébként van étvágya, ugyanannyit is kap kb, mint mondjuk ősszel" kérlek figyelmesebben olvassátok el a kérdést...

fél éve

2012. júl. 10. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
ok. Akkor a válasz: egyáltalán nem törvényszerű, hogy lefogyjon a meleg miatt. Sőt, ugyanannyi tápláléktól inkább hizik, mert kevesebbet mozog.
2012. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!