Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Befogjam vagy ne?

Segítség! Befogjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy nagytestű, félénk kutyus hetek óta az utcán kóborol.Az egyik lábára sántít.Segíteni szeretnék neki,de mikor oda akarok menni hozzá, elhátrál.Kajával fogok próbálkozni.Tegnap is próbálkoztam csak haza kellet mennem és remélem még ott lesz ahol eddig.Félek hogy elüti egy autó, olyan szép pofija van.


Hogy fogjam be?Befogjam egyátalán.Félek hogy csak stresszelném vele, de szemved!Mindig lefekszik.Miért?Talán azért, mert nagy fájdalmai vannak?


2012. júl. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ha van a környéketeken menhely inkább azoknak szolj, ők tudják hy kell befogni
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Van kutyátok?

Ha a szüleiddel élsz, akkor először szólj nekik, hogy jön egy kutya, aki segítségre szorul.

Ha van kutyátok, zárjátok be, nem tudhatod, szegény kutyus hogy viselkedhet idegen kutya közelében.

Szerintem mindenképp próbálj meg segíteni rajta, de a legjobb lenne, ha egy menhelyet hívnál fel. Ha nincs hely náluk, orvosi ellátást biztos kap a kutyus, és akár átmenetileg is befogadhatjátok.

2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát...

Nincs nagyon menhely...De gondolom pontos címet kellene megadni ő meg fojton elkóborol máshová.Egyszer itt van egyszer már ott.Amúgy van egy ismerősöm, nem állatorvos de nevelt már fel madarat, kóbor állatokat gyógyít meg ijenek.

Csak be kéne fogni, és elvinni hozzá.Már beszéltem vele, elválalná csak nem tudja megfogni.

2012. júl. 10. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy foghatom be?
2012. júl. 10. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kajával szerintem és vhogy pórázt rakni rá, de nem tudhatod ,hogy fog reagálni ha pórázra rakod ,akár meg is támadhat félelmébe..vagy az ismidnek szólj hogy segítsen befogni..
2012. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!