Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kennelek?

Border Collie kennelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Border collie kennelt keresek Debrecen,nyíregyháza és Miskolc környékén! Jövőre tervezek vásárolni egy kiskutyát. Fontos megemlítenem, hogy sajnos nem tudok rá szánni 100 ezer ft-t. Nem tenyésztésre, hanem hobbi célra vásárolnám a kölyköt. max 50-60 ezerért! Kérlek ha tudtok tenyésztőket akkor segítsetek!
2012. júl. 10. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor tessék elkezdeni gyűjteni már most. És ne a távolság vagy az ár döntsön. Mert gondolom, egy hobbi kutyánál sem árt, ha az egészséges és jó idegrendszerű.
2012. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem gyűjteni és már 15 ezernél tartok.De nem vagyunk olyan gazdagok hogy ennyit költsünk egy hobbi kutyusra (100ezret). Eddig mindig csak keverék kutyusaink voltak.Viszont nagyon szeretném, hogy egészséges legyen ezért szeretnék tenyésztőtől.Nem bánom ha egy kicsit hibás kuytus lenne... (Mármint túl sok benne a fehér stb...)
2012. júl. 10. 18:35
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Egy standard hibás, hobby kutyánál is minimum 80-100e-t kell gondolni, ha azt szeretnéd, hogy egészséges, jó idegrendszerű és jó képességű legyen. Még gyűjts rá.
2012. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem 55 ezerért adtak volna egy felemás szemű kiskutyát, de a gond csak az, hogy most még nem volt rá pénzem.Ezért szeretnék jövőre, hogy addig is gyűjtsek rá.
2012. júl. 10. 18:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem jövőre lesz kutyád, hanem utána. A Border Collie is divat-fajta lett, ami azt jelenti, hogy tele az ország szaporítóval. Van olyan tizenéves, aki 3 évig gyűjtötte a zsebpénzét, hogy az álom-fajtájából egy jó származású kölyköt vehessen tenyésztőtől - szintén hobbi célra..... Ha szereted a fajtát, akkor nem segédkezel a tönkre tételében azzal, hogy egy koszos kutyagyárostól veszel kölyköt, csak mert az olcsón adja.
2012. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Meg tudnád mondani, ki akart eladni neked ennyiért bc kölyköt? Melyik kennel? Mi a "tenyésztő" neve?
2012. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott a szaporító.Gyűlölöm őket! És nem akarok hozzájárulni a pénzemmel ahhoz, hogy még több kutya szenvedjen. Tudom, hogy divat-kutya lett. De ez nálam nem egy fellángolás, hogy én is "divatoljak" mert nekem border collie kutyám van.Hanem csak egyszerűen imádok betanítani kutyákat.És nagyon szeretek sétálni,kirándulni....Szóval nem vagyok egy otthonülő fajta. :)
2012. júl. 10. 18:53
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze! Ő egy nagyon jó tenyésztő (véleményem szerint). [link]
2012. júl. 10. 18:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért érdekli a kennel?
2012. júl. 10. 20:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert az 55e Ft nagyon is kevésnek számít. Sok "tenyésztő" beteg vagy rossz adottságú kölyköket szokott ennyiért eladni. Még az amúgy hobby kutyák is ennék jelentősen többe kerülnek, ha egészségesek, jó idegrendszerűek, jó képességűek. Ezt a kennelt nem ismerem, így nem tudom, milyenek az itt született kutyák.
2012. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!