Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie kutya kan vagy...

Border collie kutya kan vagy szuka?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket érdemesebb venni.Tanítani szeretném és lány vagyok.Így arra gondoltam talán érdemesebb lenne egy szuka kutya, de vajon egy kan kutya is ugyanúgy hallgatna rám? Vagy ez egyáltalán nem számít?

2012. júl. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy domináns border szuka jutott, bár ez nem a tanításnál nyilvánul meg hanem néha az engedelmességnél. Ha gyenge kezű vagy, akár szuka akár kan, kemény dolgod lesz. Ha erős egyéniség vagy, akkor meg mindegy. Talán a hormonok miatt a szukák engedelmesebbek, de nem tudom hogy ez valóban igaz-e. Mondom, az enyém kész rémálom néha, bár imádom úgy ahogy van.
2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem... Hát akkor lehet nekem is egy kicsit nehezebb dolgom lesz.De remélhetőleg hallgatni fog rám ha elég kitartó leszek. köszönöm a választ! :)
2012. júl. 10. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít. Csak attól függ, hogy neked melyik tetszik jobban. Én például szukákkal érzem csak jól magam és lány vagyok. Annyi esetleg, hogy valaki a szuka tüzelését viseli jobban, valaki meg a kan udvarlását. De ha ivartalanítod akkor már az sem számít. Gondolom az már nem sokat nyom a latba hogy a kannak olcsóbb az ivartalanítás.
2012. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegyes vélemények vannak akkor...Remélem tényleg nem olyan fontos akkor mert egy kan kutyusunk van és muszáj lenne ivartalanítani szegénykét ha nőstény kutyát választanék.de ha ugyanúgy hallgat rám egy kan is akkor úgy könnyebb lesz.. :)
2012. júl. 11. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudod kezelni a kutyádat, eleget foglakozol vele, halál mindegy, hogy kan vagy szuka. ha bizonytalan vagy, akkor egy szuka, ők általában könnyeb esetek, de vannak kifejezetten k*csög darabok :) nekem kan borderem van, én nem akartam szukát, nekem valahogy úgy szimpi, ha a gazdi és a kutyusa ellentétes nemű.
2012. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!