Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaugatás elleni untra...

Kutyaugatás elleni untra hangos frekvencia körsugárzó létezik?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyája egy kis tacskó, éjszaka bedilizik, egyfolytában ugat, földöntúli hangokat ad ki magából, szerintem agydaganata lehet vagy pszihésen zavarodott.

Nappal nyoma sincs, 23:00 után megszállja egy démon, vonyít mintha nyúznák, pedig emberfia sincs az utcán. Az egész családot felveri még csukott ablaknál is. Keresek valami körsugárzót 50m -ig, ami ultrahangon a kutyába fojtja az ugatást. Törvény nincs, költözni nem akarok, a szomszédot nem érdekli. Olyan 250 ezer forintot szánnék rá, ennyit az ideggyógyászom is elkérne.



2012. júl. 10. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen cucc, de nem mindegyik működik úgy ahogy azt mondják. Én nem használok ilyet mert nincs rá szükségem, de célszerűbb fórumokon meg más oldalakon körbenézned hogy kinek mi a véleménye egy adott készülékről. Tudtommal 50-60 ezer körül lehet kapni egy ilyet ami elég jó dícsérik, csak nem tudom hogy lehet-e még kapni meg a neve sem ugrik be. Haverom használ ilyet 2 éve és nincs rá panasza.
2012. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ultrahangos körsugárzó... ilyet életbe nem hallottam.

Amúgy: ha nem te vagy az egyetlen szomszéd(ami, ha nem a Hortobágyon laksz, nagy valószínűséggel így van), akkor írjatok egy dokumentumot erről(most hogy ennek mi a hivatalos neve,azt én meg nem mondom, ezügyben kérdezz meg egy jogászt, én tanultam ugyan jogot, de csak bölcsész diplomás vagyok, nem jogász), és azt juttassátok el a település jegyzőjének,de ne csak te írd alá(az kevés lesz), hanem mindenki, aki elmúlt 18, cselekvőképes és zavarja a kutya lármázása.


Ennyit tehettek szerintem max. Minden mást(a kutya esetleges elaltatása, vagy épp menhelyre szállítása, elkobzása,akármi más) az állatorvos, a települési önkormányzat feladatköre.

2012. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22.28

Ugye nem baj, hogy nem az az első reakciója a kérdezőnek, hogy a kutyát elvitesse?

Humánusabb megoldásról kérdezett.

2012. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!