Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy háztartásban több...

Ha egy háztartásban több kutya él akkor egymás között, hogy döntik el a hierarchiát?

Figyelt kérdés

Elég sok kutyám volt már és eddig mindig úgy dőlt el a rangsor,ahogy érkeztek ,aki előbb volt itt az volt a főnök.


Például volt egy német juhászom meg egy csivavám és a csivava volt itt előbb és ő is volt a főnök a német juhászt pedig nem igazán érdekelte, volt,hogy a csivava odament hozzá,beleharapott a lábába az meg csak nyüszített egyet és még csak rá se mordult a csivavára pedig mindkettő kan kutya volt.


Most pedig három kistestű kutyám van egy tacskó és két palotapincsi és a legfiatalabb pincsi a főnök a tacskó volt az első ő a második helyre került, bár ezt elég nehezen viseli és a másik palotapincsi pedig abszolút leghátul van,de őt nem is érdekli.


Ez a kutyák személyiségétől függ?Másoknál,hogy van?



#kutya #hirarchia
2012. júl. 10. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Szia.Nekem van egy német juhászom , egy puli kutyám és egy tacskóm.Az én kutyáimnál nincsen olyan hogy főnök. Teljesen megvannak egymás mellett.Egyikük sem akar főnök lenni.Valamikor még a német juhász hagy a másik két kutyának kaját az ő ételéből.
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két halál nyugodt kutyánk van. Nincs közöttük rangsor.
2012. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az öreg a főnök, aki előbb volt itt. Méretre is kicsit nagyobb a fiatalnál, meg dominánsabb is. A fizikális állapota már messze nem olyan jó, mint fénykorában, de azért még ráncba szedi a kicsit. Azért a fiatalabbik bepróbálkozott néhányszor, szemtelenkedett, feszegette a határokat, aztán végül beállt az öreg mögé.
2012. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerintem ez még nem lejátszott meccs. Ivartalanított kanom és egy szukám van, szinte mindenben a kan a vezér, ő az 'agy', de van, hogy pl. a szuka kutyusom leküldi őt a kanapéról. Aztán van, hogy én mindkettőt leküldöm, mégiscsak az én kanapém:D
2012. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először egy tacsi keverékem volt, utána jött egy roti kölyök. :) A tacsi mix volt a főnök, bár ő egyébként is domináns típus. A roti sose próbálta feszegetni a határokat, elfogadta, hogy nem ő a főnök. Van egy cicám is, ő a két kutyus között állt, ha valami nem tetszett neki, simán felpofozta a rotit nagyobb korában is. :)

16/L

2012. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!