Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszabadítani a szenvedéseitől?

Megszabadítani a szenvedéseitől?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy kutyánk (anyósoméké) és szegény nagyon rosszul néz ki. Eléggé dög szagú már, valamilyen fül betegsége van neki, de anyósomék nem foglalkoztak vele. Most a 2 füléből folyik a vízszerű szerintem genny és ha 100 légy nincs a fején akkor egy sem. Nagyon meglepték és eléggé szenved. El akartam altatni. Adtam neki 4 levél 0,25-ős xanaxot, de csak aludt tőle. Most is elég kába. Persze én hülye csak utána néztem meg, hogy attól csak úgy lehet meghalni, ha sok alkohollal veszünk be sokat. Nem tudok humánus módszert. Mármint, hogy ne szenvedjen. Puskát szeretnék szerezni, egy lövés a szeme közé és az gyors lenne. De az valószínűtlen, hogy bárkinek lenne. Állatorvoshoz nem tudom elvinni, mert 1 nincs rá pénzem, hogy eloltsák, 2 anyósomék nem vitték már 2 éve oltásra sem és azt hazudták az állatorvosnak, hogy már elpusztult. Valami ötlete lenne valakinek, hogy mi az amitől nem szenvedne. Kíméljetek meg a "próbáld ki magadon a ciánt és akkor majd tudni fogod" stb...



2012. júl. 11. 03:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is szörnyű.

Milyen emberek vagytok ti, és minek nektek kutya?

AZ állatorvos nem elaltatná, hanem meggyógyítani.

Miért nem lett beoltva 2 éve?

2012. júl. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább eszetek lenne...

Odamész egy másik állatorvoshoz és mondod neki, hogy már nagyon beteg a kutyátok, el kellene altatni. (Ha papírokról kérdez azt mondod az utcáról fogadtátok be nemrég, vagy nem találjátok a könyvét, de nem nagyon kérnek semmit.)


A Xanax 1400 forint körül van. Nos, sokszor ennyiből kijön egy oltás. Abba most nem megyek bele, hogy ez az olcsó oltás hogyan hat (lényegében megfullad tőle a kutya), mert gondolom nem is nagyon foglalkoztat titeket...


Egyébként ha amúgy jól van, csak a füle van begyulladva, akkor nem kellene elaltatni! Már ezer forint körül is kaphatóak fülcseppek és hasonlók!


Egyébként durva, hogy simán le tudnád lőni a kutyát miközben rád néz, az viszont zavar, hogy most szenved...

"érdekes" emberek vannak...

2012. júl. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is megtudná gyógyítani az orvos és nem is kerülne sokba! Amennyit a xanaxra költöttél vehettél volna neki rendes orvosságot is....
2012. júl. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, hogy kamu kérdés...nem hiszem el, hogy ilyen primitív és ostoba emberek élnek ebben az országban.

Ha megtudom, hogy lelőtted a kutyát, lenyomoztatlak IP cím alapján és a saját kezemmel verlek agyon.

2012. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is szörnyű....

Hogy lennél képes úgy lelőni hogy néz rád ártatlan szemekkel?

Ha neked fülproblémáid lesznek fejbe lövöd majd magadat?

Az állat orvosnál lehet akár részletekben is fizetni a kezelés árát.

Inkább adjátok be egy menhelyre mert ott legalább nem szenved és biztos hogy nem kap majd golyót a fejébe...

2012. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el az állatorvoshoz, egy fülbetegséget gyorsan meg lehet gyógyítani. Az állatorvos lehet hogy fel sem ismerné a kutyát, de ha mégis, akkor sem lenne semmi baj, talán még örülne is, hogy legalább te elvitted hozzá.

Ne hagyd szenvedni a kutyát, a gyerekedet sem hagynád szenvedni gondolom, bár anyósodékból még ezt is kinézem ezek után...hogy ha megbetegszik hagyják megdögleni.

Annak a kutyának ezek szerint te vagy az egyetlen esélye, aki segíteni tud. Ne adj neki altatókat, vagy mérget, mert csak meghosszabbítod a szenvedését. Ezek a cuccok lassan ölnek, és elviselhetetlen gyomorfájással, fájdalmakkal járnak. Ráadásul nagyon lassú a halál. Az orvos ezt gyorsan csinálja, ha mégis muszáj lenne elaltatni. de szerintem ad valami kenőcsöt rá és pár száz forintból megúszod. Ő is és te is jobban jársz.

2012. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Nem érdemlitek meg,hogy az a kutya szeressen titeket!

Egy fülbetegség miatt nem kéne meghalnia,orvosra lenne szüksége aki kitisztítja(ha már te buta voltál ehhez)és megfelelően ellátja fülcseppel na meg lefertőtleníti a sebet(mert ugye a legyek köpik,te meg köpsz erre is)

Ez már állatkínzásnak minősül bőven nem beszélve arról,hogy begyógyszerezted szerencsétlen állatot.

A lényeg,hogy szegény kutya elkerüljön tőletek!Tudom,hogy szemétség,de vidd el az állatorvosi rendelőhöz és kösd ki!Ott legalább nem olyan szívtelen dögök vannak mint ti és megkapja a kezelést.

2012. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Remélem tényleg kamu. Baromira felbsztad az agyam. Tudod mi lenne a leghumánusabb? Ha te az anyósodékkal kapnál golyót a szemed közé!!!!!! Minek kellett az a kutya, ha leszarják. Neked meg gratulálok, hogy megakarod gyilkolni. Remélem a kölyködet is lelövöd, ha vmi baja lesz. Gusztustalanok vagytok. Szégyenek vagytok mind. Az ilyennek nem való állat. Mikor hozznak már vmi olyan törvényt, hogy ne lehessen minden hülyének állata. Könyörgöm nem kötelező tartani. Mellékesen megjegyezném, hogy nem kellett volna megvárni, hogy ilyen állapotba kerüljön. Valszeg halláskárosodása is lett. Állatkínzók vagytok. Te meg mérgezed a kutyát ahelyett, hogy arra vennéd a fáradtságot, hogy segíts rajta. Remélem egyszer te is megtapasztalod, hogyha sza.rul vagy akkor az egyetlen segítő kéz is csak ártani akarjon neked!!!!
2012. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérted,de megkapod,mert egy ilyen sz.r alaknak nem tartom tiszteletbe a kérését!

Valósznüleg, nem hiába van otthon kéznél Xanax. Fogd a kutyát,vidd el dokihoz,mondj le róla,menj haza és vegyél be több levél Xanax.ot,igyál rá,és a biztonság kedvérét lőj a szemeid közé!!!!

2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu, de ha mégsem, azért leírom mit gondolok...


A kutyának most az lenne a legjobb, ha fognátok és elvinnétek egy menhelyre, tudom, teltház van, de a kutya még akkor is jobban jár, ha berakjátok éjszaka a kerítesen túlra vagy kikötitek a menhely elé. Ott meggyógyítják, ellátják és gazdit keresnek neki.

2012. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!