Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen marad a Bolognese...

Ilyen marad a Bolognese kiskutyám?

Figyelt kérdés
Van egy Bolognese 10 hetes kiskutyám, tegnap kaptam. Kenelben volt, nem nagyon szeretgette meg senki. Most persze új neki, hogy mi nagyon szeretjük, és simogatjuk, játszunk vele. Ő nem nagyon élvezi ezt, valószínűleg csak furcsa neki, de nem rohangál, nem játszik csak fekve. Tegnap óta kicsit kedvesebb lett, jobban tűri, ha valaki felveszi, vagy megsimogatja. Lehet, hogy csak azért nem annyira ember barát még, mert új neki a környezet? Később ez megfog változni? Félek, hogy ilyen kis lusta marad, aki nem szereti, ha szeretgetjük.

2012. júl. 11. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel még tegnap kaptad, idegen a környezet,idegen emberek veszik körül ezért ilyen, ne szeretgesétek pár napig ,hagyjátok békén,hogy szokja az új helyét és titeket!


persze játszatok vele,de ha látjátok ,hogy ne akar hagyjátok!!


pár nap és minden rendben lesz csak tényleg nem szabad ilyenkor ráerőltetni magatokat a kutyára,elég stressz neki az új hely..


jó kutyázást!!

2012. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 napja van nálad, mit akarsz? Légy egy kicsit türelmesebb, foglakozzatok vele sokat és rájön, hogy van élet kennelen kívül is.
2012. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most mit félsz hogy lusta marad? kicsit túl nagyok az elvárásaid a kutyával szemben ahhozképest hogy 1 napja van nálad! És ha ilyen marad mit csinálsz vele,visszaadod?
2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. :) Sosem volt még kutyám, ezért kérdeztem, nem kell rögtön leharapni a fejem. Csak féltem, hogy azért csinálja ezt mert beteg, vagy ilyesmi. De akkor megnyugodtam, csak szoknia kell. Nagyon imádom már most, tündéri kiskutya!
2012. júl. 11. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
szaporítótól van ugye:)?
2012. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. júl. 11. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
remélem megszívod és majd mosolyoghatsz:))) még milyen büszke magára, szánalmas.
2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves egy ember vagy :)) miért is vagyok szánalmas, azt elmondod..?
2012. júl. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!