Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon hullik a kutyám szőre...

Nagyon hullik a kutyám szőre megoldás?

Figyelt kérdés
Magyar vizslám van mindig is hullt a szőre de már egy ideje nagyon hullik a táposnál vettem ilyen vitamin kapszulákat mindig szépen lenyeli, de semmit sem változik. Nyár óta 3x is fürdettük.Egyfolytában szinte minden nap átkeféljük kutyakefével de semmi változás. Van valakinek valami ötlete esetleg házi praktikája ami elmulasztaná?
2012. júl. 11. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

furminátort próbáld ki, ki lehet vele szedni az elhalt szőrt és pár naponta vagy hetente(ezt nem tudom pontosan) kell ezzel kifésülni a kutyát..


ha ez sem segít ,vidd el orvoshoz

2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyár óta 3szor? Kicsit sok. Máiks krédésnél is írtam h jó minőségű sampon és furminátor. De ha szerinted ez már nem sima vedlés, akkor meg doki. Ne házi praktikákkal próbálkozz már, egy állat életével szórakozol!
2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy "egy állat életével szórakozol" csak kérdeztem nem kell rögtön ilyeneket írogatni nem vagyok hülye hogy bármit is csináljak vele ami árt neki.
2012. júl. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!