Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől olyan büdös a mopszom?

Mitől olyan büdös a mopszom?

Figyelt kérdés
Tehát, szeretném betartani a havi 1x fürdetést, de egyszerűen olyan büdös a kutyusom,hogy lehetetlen kibírni 1 hónapig. Bolhaírtó samponnal fürdetem utána baba tusfürdővel átmosom (állatorvos mondta,hogy lehet mert az ph semleges). Aznap isteni fincsi az illata, másnapra viszont hihetelen szaga van. Gondolhatjátok milyen 1 hét után... Mitől lehet ez? amúgy ha kutya kozmetikus fürdeti is pár nap és már szagos....
2012. júl. 11. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mit kap enni?
2012. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Először is had mondjam el,hogy nagyon válogatós,ha nem azt adok neki amit szeret, akkor napokig inkább nem eszik tehát vele nem lehet kitolni,hogy tegyem elé és majd ha éhes lesz megeszi. Elég makacs a drága. A kérdésedre válaszolva: virsli, párizsi,sonka, főtt húsok ill. minden amiben hús van. Nem eszi a konzerv kajákat sőt még a szárazat sem. A pedigreetől elkezdve a royal canninig sok mindennel próbálkoztam, de nem kell neki, csak a felsoroltak.
2012. júl. 11. 13:02
 3/25 anonim ***** válasza:
Én eddig a mopsz gazdiktól úgy hallottam, hogy alapból nagyon büdös kutyák. Az etetésről meg annyit, hogy jól hülyére vesz téged, de te tudod...
2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
lehet hogy a kajáktól, vagy bele hempereg valamibe,próbáld havi 2x fürdetni,és pontosan milyen szaga van ? abból lehet megtudod állapítani
2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom szavakba önteni,hogy milyen szaga van, nem tudom mihhez hasonlítani.

Az meg,hogy hülyére vesz és én tudom,hát így van, de nem hagyhatom napokig éhezni... iszonyat ravasz kis teremtmény, de pontosan tudja,hogy mennyire imádom és kihasznál a kis dög :)

2012. júl. 11. 13:09
 6/25 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne haragudj de nem lehetsz valami tapasztalt állattartó. Nem vagy következetes a kutya táplálásánál sem.

Próbáld meg nedves szivaccsal tisztogatni.

Amúgy hány éves vagy? Lány vagy?

2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok 23 éves.

Nem vagyok tapasztalt és a kutyust is csak találtam év elején és én gyógyíttattam ki, tehát nem szándékosan akartam egy kutyust, csak lett és mivel olyan édes nem hagyhattam elhunyni, az lett volna a vége, de kérlek ha tudsz segíts akár az etetésében is,hogyan is kell következetesnek lennem. Köszönöm szépen!

2012. júl. 11. 13:19
 8/25 anonim ***** válasza:
És ugyan miért nem hagyhatod napokig éhezni? Láttál te már olyan egészséges élőlényt, aki előtt ott a táplálék, és ennek ellenére éhen hal? Ha éhes lesz, megeszi. Nem túl bonyolult összefüggés. :)
2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Biztosan nagyon elfogult vagyok vele, de imádom, jó tudom, ez nem magyarázat
2012. júl. 11. 13:25
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"a kutyust is csak találtam év elején "


És nem próbáltad megkeresni a gazdáját?

Lehet, hogy egy kisgyereké volt aki azóta is sír utána.


Próbálj meg szakirodalmat beszerezni a felelős kutyatartásról.

Illetve esetleg megkereshetnéd a gazdáját ha már amúgysem megy neked ez a kisállattartás.

2012. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!