Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől olyan büdös a mopszom?

Mitől olyan büdös a mopszom?

Figyelt kérdés
Tehát, szeretném betartani a havi 1x fürdetést, de egyszerűen olyan büdös a kutyusom,hogy lehetetlen kibírni 1 hónapig. Bolhaírtó samponnal fürdetem utána baba tusfürdővel átmosom (állatorvos mondta,hogy lehet mert az ph semleges). Aznap isteni fincsi az illata, másnapra viszont hihetelen szaga van. Gondolhatjátok milyen 1 hét után... Mitől lehet ez? amúgy ha kutya kozmetikus fürdeti is pár nap és már szagos....
2012. júl. 11. 12:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem sír utána senki sem. A kutyának hüvely előesése volt, fekélyes a szeme,és kiderült,hogy daganatos. Valószínűleg ütötték-vágták, tehát talán nem is én vagyok a rossz,hogy kb. 100.000 ft-omba került helyre hozatni nem?? kedves kommentelő.... arról nem beszélve,hogy kutya viadalokra hordtak egy mopszot, fogod???
2012. júl. 11. 13:31
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

"arról nem beszélve,hogy kutya viadalokra hordtak egy mopszot"


KAMU KÉRDÉS

2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Tudod mi a kamu. Nem épen fehér emberektől szabadult el vmilyen módon, és amióta nálam van a kiskutya kb. 3x mondták azt,hogy adjuk vissza nekik a bul terrierüket..gondolhatod mennyire értelmesek...

Nem gondolom,hogy olyan rossz ember lennék azzal,hogy úgymond megmentettem.

2012. júl. 11. 13:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Bűzmirigye volt nyomva? Attól lehet nagyon büdös a kutya.
2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem volt nyomva bűzmirigye. Ő mindig ilyen, amióta nálam van. Eleinte a hüvelyére fogtuk amiből gennyes váladék csöpögött a műtét után és amit a doki szerint a daganot okozott. Most már nem csöpög, fürdetve van, kozmetikázva és mégis.. Mitől??
2012. júl. 11. 13:56
 16/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én kinyomatnám a bűzmirigyét és átállnék valamelyik prémium tápra. A bulldogomnál ez bevállt. Láttam, hogy nem eszik meg akármit. Ne aggódj, nem fog örökké éhségszrájkolni :)
2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz ember, sőt! Ne is add vissza azoknak a túlpigmentált barmoknak! utálom őket! De ez nem ide tartozik... Szóval a kutyus. Nekem is van mopszom, nem is egy, és csak az egyik szokott büdi lenne. Méghozzá az arca. Lehet hogy te is ezt érzed. Az erős könnyezéstől van, én az enyémeknek ilyen melegben naponta többször is lemosom szemtisztító folyadékkal, a ráncait, aztán pedig vizes vattával, majd végül áttörlöm szárazzal. És nem büdik. Próbáld ki. Az etetés pedig, ha ilyen rossz élete volt, akkor megérdemli, hogy most királyi élete legyen, ha ő főtt húsit szeret enni, akkor azt adj neki, próbálkozz a csirke nyakkal megfőzve, az enyémek nagyon szeretik, és nem is olyan drága. El tudod osztani több napra, de vigyázz, mert ilyen dög melegben pár perc alatt megbüdösödik a csirke. Esetleg átjárhatnál az eszén, hogy ne csak húst egyen, hanem egy kis zöldséget is, hogy leturmixolod, és ráöntöd a husira. Az enyémek szó nélkül megeszik így a nyers répát, almát, paprikát.:) Sok sikert! :) (3 mopszos 22 éves lány)
2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem csak a pofija büdös hanem mindene.Amúgy pont ez van velem is,hogy annyit szenvedett már a rohadt életben miért ne érdemelhetné meg,hogy királylányként bánjak vele?? Imádja,ha körülötte forgunk, imád feltünősködni,hogy mindenki rá figyeljen és ő olyan mint egy családtag. Imádom és bármit megtennék érte.

Köszi a tanácsot utolsó komm.

2012. júl. 11. 14:11
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

a kajától büdös szerintem,egyik ismim mopsza is rohadt büdös volt,sok mindent próbáltak de semmi,végül a doki ajánlotta,hogy minőségi táp megoldhatja a próblémát, Acanával kezdték etetni és a kutyának fokozatosan eltűnt a szaga!! kevesebbet kakilt és a szőre is szebb lett!!


azt pedig ne engedd ,hogy hisztizzen!! tedd elé a tápot hagyd ott neki 10 percig ,ha nem eszi ,elveszed és másnap újra oda adod neki, és addig csinálod amíg megnem eszi..

amikor 1,5 -en hozzám a került a bichonom, ő se ette a tápot,mert konzervvel és moslékkal etették.. elé raktam a tápot,nem kellett neki, elvettem és másnap újra leraktam elé, 4 napig nem evett semmit,mert nap közbe se adtam neki semmit, mondtam ,nem gondolod,hogy azt csinálom amit akarsz, a 4. nap az egész tál tápot befalta és utána ahányszor csak adtam neki mindig megette..a kutya nem fog bele halni abba ha pár napig nem eszik semmit..nekem is nehéz volt végig néznem ,hogy nem eszik semmit ,de ez van..

2012. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
*1,5 éves-en
2012. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!