Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik könyvet lenne érdemeseb...

Melyik könyvet lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
ELŐSZÖR, későbbiekbe szeretném majd majdnem az összes "nagy" könyvet beszerezni de elsőnek szerintetek melyiket érdemes ?? első körbe Cesar Milan 3 könyve közül melyik? másodszor pedig az összes ilyen kutyás könyvből melyikek azok amiket érdemes beszerezné és nektek segített?
2012. júl. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egyik CM könyv se jött be, leginkább csak magát dicséri a pasi, de én egyik tanácsát, módszerét sem tudtam a magamévá tenni, szerintem nem jók, de persze egy nagy rajongót sem akarok ezzel megbántani.


A Fennel könyvek viszont jók, a módszer is eredményesebb, hatásosabb, látványosabb is, én azokat javaslom mindenek felett! :)

2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Cesar Milan első könyvét olvastam, az inkább felnőtt örökbefogadott kutyák neveléséhez ad tanácsot, most olvasom a második könyvét mert van egy fél éves kutyám. Eddig jónak tűnik. :) Többször el kell olvasni, nem úgy megy hogy elolvasok egy könyvet egyszer és mindent tudok a kutyákról. De nekem nagyon bevált eddig a módszere. Fél éves kutyám előre enged az ajtóban, behívható, ül, fekszik, helyben marad, és hiába van az étel a földön csak az engedélyemmel eszi meg. Erre vagyok a legbüszkébb. :)
2012. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fél évesen ez szép. grat. hát akkor jan fennel-lel kapcsolatosan és körül nézek. köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!