Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya meg fogja a sünit,...

A kutya meg fogja a sünit, megeszi, meg hal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, a gyomorsav szétmarja a tüskéket. Bolhás viszont lehet a sünitől a kutya, nagy bolhafészkek a sünik!
2012. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, meghal, azért csinálja, hogy öngyilkos legyen.
2012. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mennyi köcsög van itt,azért mert valamit külön írtam.jelzem véletlenül,,azért még elvárnám hogy normális válaszok érkezzenek....,de köszönöm azoknak akik viszont nem viccelték el a dolgot..:-D
2012. júl. 12. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de én, veled ellentétben nem vagyok köcsög. Az a k, aki mondja. Én szóltam, hogy így, ahogy feltetted a kérdést, más értelme van, mint amit szerettél volna. Ezt mások is észrevették, ezért kell a helyesírás, hogy ne legyenek félreértések! És a kutya nem eszi meg a sünt, vagy ha mégis, a sün nem mérgező. A tüske is csak szőr. De a kutya nem bagoly, ha mégis ilyesmire vetemedik, nem egészben nyeli le az áldozatát, hanem kifordítja a bőréből.
2012. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!