Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Mit tennétek a gazdik helyében? Megnéznétek minél többen?

Figyelt kérdés
Ez a kutya miért viselkedik így? Mert nem azért, mert szereti a kocsit, az tuti... Mit tennétek ha a ti kutyátok viselkedne így? http://www.youtube.com/watch?v=sJqr6LawGkw&feature=related

2012. júl. 11. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de láthatólag tényleg csak a kocsit szereti. Menhelyi kutya, az is lehet, hogy kiskorában történt vele valami, ami miatt ilyen. Már elpusztult szegény, a gazdája nem is olyan rég kommentelt, nagyon szerette a kutyát, "ő volt a legjobb menhelyi kutya a világon", stb., szóval szerintem nagy baja nem lehetett, ha ennyire szerették.
2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom mért nem akart kiszállni, de én nem szólongattam vona percekig,első vagy 2. hívásra nem jön megfogtam vona a nyakörvét vagy rácsatoltam volna a pórázt és kihúztam volna,nem tudom mit szenvedtek vele annyit..
2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meleg lehet kint, és jól érzi magát a légkodicionált kocsiban.
2012. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért harapja a gazdája kezét, mikor hozzányúl?
2012. júl. 11. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez a kutya fél. Meg kéne fogni rátenni a pórázt és határozottan de óvatosan kiszedni a kocsiból. Megharapja a kezüket, nem nagyon, de ez akkor is harapás, erre simogatják? Szóval megdicsérik mert harap? Nincs jól nevelve ez a kutya. Nem bízik a gazdájában, valamiért nem akar kiszállni a kocsiból, ott érzi magát biztonságban.
2012. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ez nem természetes, és főleg nem vicces viselkedés egy kutyától, és nem azért van mert szereti az autót, ez hülyeség!
2012. júl. 11. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószinűleg kint fél, a kocsi nyujtja a biztonságot. mondjuk engem ilyen hangon nyüstölnének, én is harapnék:) Egy hivás, nem jön, póráz, aztán hajrá kifele. nekem is volt ilyen kutyám, hivtam, nem jött, otthagytam, 2 másodperc mulva már ott volt mellettem, mert attól jobban betojt, hogy otthagyom.
2012. júl. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!