Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom miért, de a kutyámna...

Nem tudom miért, de a kutyámnak mindkét fülét kívülről sebesre vakarta. Most akarnám megfürdetni bolha ellen, mivel a bolha nyakörv semmit nem ér. De félek valami baja lesz a fürösztőszertől mivel sebes neki kívülről, Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen bolhairtó szert érdemes venni? Fortline pipettára gondoltam, előtte fürdessem meg, vagy elég csak rá csepegtetni? Tapasztalatok?

2012. júl. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen melegben inkább a legyek csípték ki. Amúgy nem valószínű hogy baja lesz a fürdetéstől ha kutyasampont használsz, a fülét meg kezeld valami sebre való krémmel, az állatdoki megmondja mi jó rá.
2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neostomason ampullával akarom fürdetni, aztán pedig az helye környékét lefertőtleníteni vele, holnap utána érdeklődöm az állatorvostól ,hogy ő mit javasol.
2012. júl. 11. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyílt sebre ne használj Neostomosant! Kegyetlenül fáj a kutyának és nagyon nem jó, ha a szervezetébe kerül. A Neostomosan csak külsőleg jó, bolhák, kullancsok ellen, kisebb rüh fertőzésnél. Sebre tilos használni.
2012. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!