Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni egy hatalmas...

Mit lehet tenni egy hatalmas Rottveilerrel, akit folyamatosan kiengednek reggelente az utcára? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Bölcsiben dolgozom, mellettünk óvoda van. A szomszédban van egy bútor raktár, ahol van egy hatalmas Rottveiler és egy szintén naygméretű keverék kutya. Az ottani portás minden reggel 6 körül kiengedi a kutyákat az utcára(nem tudom miért, talán, hogy ott végezzék a dolgukat, ne az udvarra)

Mikor beszóltam neki, hogy zárja be a kutyákat, merrt itt óvoda van, kiröhögött és azt mondta, hogy majd ha megharap valakit pofázhatok, addig kussoljak. AMúgy hallottam, hogy ez a kutya darabokra szedett már egy kiskutyát egyszer, 2 kolleganőm látta.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Rendörség? Érdekli őket? Végülis még nem bántott senkit, de sosem lehet tudni. Jöhetnek gyerekkel is abban az órában, van olyan gyerek aki a kisiskolás Morogni meg ugatni mindig szokott rám a kerítés mögül. Még nem jöttem el mellette ha kint volt, ha láttam a sarokról körbementem.


2012. júl. 11. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Igaza van, még nem harapott meg senkit tehát ne sírjon a szád.
2012. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval van olyan gyerek, akik a kisiskolás testvére szokott hozni a bölcsibe.

Elfelejtettem befejezni a mondatot:)

2012. júl. 11. 21:33
 3/7 anonim válasza:
Mikor kiengedi a kutyákat, hívd a sintéreket! Ôk majd elintézik a dolgot!
2012. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez felháborító. Igenis, mondd meg neki, hogy ha még egyszer kiengedi a kutyát, kihívod a sintéreket a kóbor kutyára. És ha ne adj isten szétmar egy gyereket? Vagy csak megijeszt egyet, aztán egész életében rettegni fog a kutyáktól? Minél előbb vess ennek véget!
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél aláírásokat és a jegyzőnek adjatok be feljelentést. Pontosan az időpontot is írjátok bele. Mobil telefonnal lehet videót csinálni. Fényképezővel pedig dátumos fotókat. Mindezeket mellékelni.
2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 21:32

Nincs igazad! Nem köteles mindenkinek szeretni a kutyát. Amúgy is tilos szabadon, felügyelet nélkül utcán kutyának tartózkodnia. Az új törvényben igen komoly büntetést von maga után.

2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentsétek a hivatalnál. Szerintem nem az a megoldás, hogy ha megharap valakit, akkor kell csak pofázni, hogy a portást idézzem. Igenis intézkedjetek. A kutyasétáltatásnak is vannak szabályai, tartsák csak be főleg ovi és bölcsi mellett.
2012. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!