Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom meg, hogy egy...

Honnan tudhatom meg, hogy egy kutyasuli jó-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Majd egy pár év múlva szeretnék egy nagytestű kutyust és vinném kutyasuliba, most is van kutyám ,de őt nem vittük el ,meg kistestű ,de nagyon okos és hallgat ránk!!


csak azt nem tudom,hogy mit kell nézni ,hogy jó e vagy sem..


válaszokat előre is köszönöm!! :)


2012. júl. 11. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam : "hogy jó e vagy sem.." ez nem kell
2012. júl. 11. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Körbe kérdezel, lemész megnézed hogy hogyan is zajlik egy óra, beszélsz a gazdikkal, kiképzőkkel. Hiába dicsérik agyon, ha te nem tudod átvenni azt a szemléletet, akkor felesleges az egész és nem sok haszna lesz. Ha úgy érzed, hogy te is hasonlóképpen gondolkodsz, tetszik ahogy oktatnak, akkor már nem tévedhetsz nagyot. Mindezek előtt azt is el kell dönteni, hogy engedelmesség miatt szeretnéd suliba vinni vagy esetleg későbbi verseny céllal. Ugyanis ha komolyabban szeretnél vele versenyezni, akkor sportágtól függően is más iskola lesz nektek való.
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni a sulikat. Vesztek néhány órát és meglátod neked melyik tetszik a legjobban, melyik áll közelebb az elképzeléseidhez.

Van ahol keményebben fogják a kutyát, van ahol a jutalomfalatra építenek, van ahol a játékra. Majd eldöntöd melyik a szimpi.

2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

akkor majd ha oda kerülünk akkor elmegyek és megnézek pár sulit :)


amúgy Dobermann-t szeretnék és az engedelmességi vizsgát leszeretném rakni mindenfélképpen,illetve Agility-re gondoltam,de nem verseny szerűen csak hobbi szinten,bár kitudja :D

2012. júl. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!