Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis rotim a bala első lábára...

Kis rotim a bala első lábára nem az egész mancsára hanem csaka 2/3-ra lép rá, és elég furcsán áll így lába ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Diszplázia mikor jön kia növendék kutyáknál? vagy esteleg túl súlyós és gyengéka lábai?
2012. júl. 12. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Első láb az nem diszplázia, mit eszik?

Ha túl sok a fehérje az is megdobhatja a kutyát, ( nekem royaltól volt hasonló problémám ) tápot váltottam kicsit kevesebb fehérjére és 2 héten belül helyrejött a kutya.

A másik tippem a csonthártyagyulladás, vagy valami belement , vagy megütötte , a lábát.

Először is nézd meg a tápba a fehérjét 30 % felett én már nem adnám !

Ha royalt etetsz akkor válts tápot és ha nem javul pár napon belül akkor irány az orvos, de meg kell bizonyosodni, hogy nem ment e valami a lábába bele

( toklász) , stb... A talpait is alaposan vizsgáld át!

Az sem jó ha túlsúlyos a kutya mert terheled az izületeit, csontjait!

2012. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike:))
2012. júl. 12. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:
25% a nyersfehérje a tápban.
2012. júl. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!