Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiskutyam 6 hetes és...

Van egy kiskutyam 6 hetes és fosik mit adjak neki sok folyadekon kívül?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

ha rossz a gyomruk ilyenkor füvet rágnak...

adj neki aloe verát az csodát tesz a gyomrával komolyan!!!

2012. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
pelenkát
2012. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk állatorvost. Ilyenkor gyakran kapnak el olyan betegségeket, ami fosással jár és antibiotikumos kezelést igényel. Féregtelenítve hányszor volt? 6 hetes, tehát most kell kapnia az első oltást, amihez szintén orvos kell. Lehetőleg még ma, mert ha kiszárad, akkor nem lesz vele tovább bajod.
2012. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy állatorvost, ő tud biztosat mondani, és így legalább elvinned sem kell.
2012. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csoki99 válasza:
Esetleg javasolni tudom , hogy adj neki Select Gold márkájú kifejezetten kölyökkutyák számára alkalmas száraztápot amelyet kb fél órával azelőtt mielőtt megetetnéd áztass vízbe kb 5-6 pici szemet amelyek nagyon felduzzadnak.Viszonylag kényes pocakú kutyusom van és amikor kicsike volt én is ilyet adtam neki.Vagy ha ez sem segít akkor mindenképpen fordulj állatorvoshoz, ő majd főlír v. ad hasfogó port vagy esetleg tablettát. Remélem tudtam segíteni :)
2012. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki tehéntejet!!!
2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!