Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Daganata van?! Sürgős dokihoz...

Daganata van?! Sürgős dokihoz vinnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyanyámnak van egy 3 éves szuka Yorkija. Tudni kell hogy a kutya , minden rábeszélésem ellenére szaporítótól lett véve. Mert hogy az ugyan olyan mint a többi csak olcsó. Ahha..Mondtam én hogy nem kéne de hát mit beszélek én nem értek hozzá.

Ma megkért hogy vigyem el a kutyát kozmetikushoz.Mikor vissza mentem a kutyáért mondta a közmi hogy van egy kinövés a bal hátsó lábán a bokájánál. A kinövés elég nagy szerintem Yorkihoz képest , olyan körömnyi széles és gömb formájú.

Rohanok vele a dokihoz de ő családi ügyek miatt nem nem rendel ma csak holnap reggel. Akkor persze viszem is de nem szeretném máshoz elvinni mert a többi az mind lódoktor, féltem tőlük a kutyát.

Nagyon aggódom miatta hogy esetleg rosszindulatú a daganat.

Nem tudom hogy összefüggésben lehet e avval hogy a kutya sokat van cigifüstben.

Bocsi hogy hosszú lett.

Tehát szeretném tudni hogy sürgős lenne e elvinni dokihoz. Mert akkor elviszem de ebben a mi dokinkban bízom én is hozzá járok a kutyimmal.

Ha holnap elviszem a dokihoz akkor mire számíthatok.Kutyáknál van egyáltalán jó indulatú daganat? Ha beigazolódik hogy rossz indulatú akkor mi fog következni ?kutyáknál van kemó ,vagy műtét ?

Annyira mérges vagyok nagyanyámra meg magamra is hogy miért engedtem hogy szaporított kutyát vegyen !


2012. júl. 12. 18:45
 1/4 dominika72 ***** válasza:
Szia. Mütét van! Elég ha holnap viszed de minde féleképpen sürgös. mer lehet ha daganat akoor még tudnak segiteni.
2012. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2012. júl. 12. 18:59
 3/4 etkamano válasza:
Énis azt gondolom azon az egynapon már nem múlik de holnap mindenképpen vidd el és ne parázz nem biztos hogy rossz indulatú lehet hogy egy egyszerű műtéttel meg is gyógyul a kis kutyi.
2012. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy daganat, lehet egy zsirmirgy, esetleg egy tüske által okozott belső gyulladt góc, miegymás. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Egyénként igen létezik kutyáknak kemo, de a rákos kutya nem gyógyul meg:((( és az, hogy szaporitott csak egy dolog, nagyon sok féle öröklődő betegség van, és a daganatos megbetegedések is ebbe a kategóriába tartoznak. és ezt még egyetlen vizsgálattal sem tudják kiszűrni.
2012. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!