Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs valakinek Budaörs/Pest...

Nincs valakinek Budaörs/Pest megyében ingyen elvihető kiskutyája?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy társat magam mellé aki mindenhova ölbe vihetek. Akkora kellene ami nem nőne nagyobbra ,mint egy macska!! 17 éves lány vagyok és iszonyú állatbarát. Az sem baj,ha nem szép csak picike legyen ! Van egy kinti közepes testű kutyánk akit nagyon szeretek minden nap foglalkozok vele ,behívom a lakásba ,de szeretnék még egy kiskutyát :)
2012. júl. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy kiskutyának is van 4 lába, bármilyen hihetetlen és őt sem kell ölben cipelni, mert tud járni - és szeretnek is.

Egyébiránt menhelyen nézz körül.

2012. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom :) Csak így akartam illusztrálni,hogy mekkora méretű és súlyú kutyát keresek :)
2012. júl. 13. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
De nyugodtan nézz szét akár állatvédők honlapján is, az utazás a legkevesebb, ha találsz szimpatikus kutyust, de az ország másik végén, megoldják a fuvart.
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt keresgélj, hátha megtetszik valamelyik kutyus.

[link]

2012. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!