Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinálni? Átjött a...

Mit tudok csinálni? Átjött a szomszéd Rotija, , és megtámadta a kutyámat (Német dog)!

Figyelt kérdés
A hátsó kertben ,ahol van kutyáimnak a kifutója rossz a kerítés, de nem a miénk hanem a szomszédé. Eleve mindig összeugatnak a kutyák egymással. (nekem van Dog-om,neki Rotija) Számtalanszor mondtam neki h csináltassa meg a kerítést,nemtette! Egyik este hatalmas üvöltésre megyek ki, össze ment a két kutya, a német dog omat alig lehett leszednia a Rotiról. Egyből felhívtama szomszédot, h itt vana kutya vigye át.Másnap a Roti meghalt,és aztmondta,hogy kifizetetti velem,vagy feljelent.50 ezer forintot kért.
2012. júl. 13. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha az övé volt a kerítés,akkor ez nem a te hibád volt!
2012. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, az ő dolga lett volna megcsinálnia a kerítést.
2012. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Okos válasz utolsó ,úristen.
2012. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson fizetni! Ha feljelent, ő húzza a rövidebbet, mert birtokháborítást követett el a kutyája. Mellesleg gondolom állatorvoshoz sem vitte el a verekedés után, ami pluszban még állatkínzás is, szóval duplán rosszul járhat.
2012. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Okos válasz utolsó ,úristen."


Mi bajod a válaszommal?

2012. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Ezek a német dogok egyre agreszivabbak mostanában nem fura?
2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ő kutyája jött át az ő rossz kerítésén a ti telketekre.Nyugodtan jelentsen fel még a perköltséget is ráveri majd.Perrel mindenki könnyen fenyegetőzik ,de mikor már fizetni kell ügyvédet meg munkaidőben tárgyalásokra kell járni azt senki nem szereti.
2012. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyanilyen agresszív Német dogom van ! :D
2012. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaja.


Én úgy jártam átjött szomszédom tacskója és a kaukázusaim megverte kaum meg elszaladt otthonról annyira megijedt

2012. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én azt nem értem, h lassan minden németdogos szomszédja rotis?
2012. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!