Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Virbac (KUTYATÁP) használ...

Virbac (KUTYATÁP) használ valaki ilyen tápot? Ert érdekelne az orvos ezt javasolta

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

mi a baja a kutyádnak konkrétan amiért javasolta ezt a tápot???


múltkor nekünk is akart adni a doki ,szerintem ez lehetett a neve ,de nem biztos, érzékeny gyomrú a kutyám és mondtam,hogy sokféle tápból kapott már érzékeny gyomrúaknak valót,de mindtől ment a hasa,erre mondott több fajta orvosi tápot,hogy a mellettük lévő állatpatikába vegyük meg(ami elégé drága) ,mondtuk jól van,nem tudtuk mennyibe kerül át mentünk a patikába és 1 kg volt 2500-3000 ezer ft,nah mondom jó ,akkor inkább minden tápot kipróbálok,hogy ne keljen a legdrágábbat megvennem , aztán az egyik állateledelesbe a környéken elmondta,hogy milyen táp kéne, a nő az Acanát ajánlotta, volt kimérve (1 kg kimérve 1300 ft volt) nah mondom szuper ,csak jó legyen, ettől a táptól nem ment a hasa aminek nagyon örülök és nem kellett több ezret adnom 1 kg-ért ami 2 hétig elég csak..

2012. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csirkeallergiás eddig tápot se evett mert nem ette meg:(
2012. júl. 13. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Az acana nektek is jó lenne,a bárányos almás vagy a halas ,illetve a brit care ennek minden tápja bárányos és szintén nincs benne csirke, a brit care olcsóbb!! Szerintem a két táp közül válasz, az acana csak kimérve éri meg,persze csak kistestű kutyának..ha nem lehetne kimérve kapni,akkor nem venném meg...tedd le a tápot,10 perc múlva vedd el előle,másnap úja így , ha nem eszi meg az csak hiszti!! 4 nap is eltelhet,hogy nem eszik egyáltalán,de ne sajnáld meg, egy kutya sem halt éhen hogy előtte volt a kaja, az én kutyám is néha hisztizik és nem eszi meg a tápot,elveszem ,másnap lerakom elé és akkor megeszi..

2012. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Biztos, hogy a csirkére allergiás?? Volt allergiavizsgálat, vagy csak a táp nem volt nyerő???Általában nem a csirkére reagálnak rosszul az ebek (főként), hanem pl gabona,gyógynövény, adalékanyag, tartósítószer,stb.

(Amúgy a brit care mindegyikében van baromfizsír...

Szóval próbáld ki, tényleg a csirkehúsra allergiás-e-egyszerű-adj neki csak csirkehúst-főtten pár napig,ha tényleg reagál, akkor ok.A legtöbb tápban amúgy is baromfihús, vagy hasonló izé van, ez pulyka is lehet..

De tényleg próbálj keresni csirkementes/baromfimentes tápot - az összetételét kell megvizsgálni-minél jobb táp, annál részletesebb az összetétel leírása.Tehát halas, bárányos, marhás, vadas,..stb tápot nézz, ajánlom én is az acana, orijen tápokat, de van még egy-két más jó is.

2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 felidegeltemmagam válasza:
75%

Ez nem gyógytáp kifejezetten. Egy kifejezetten állatgyógyszereket és kiegészítőket gyártó francia cég gyártja ha minden igaz. Pont ezért kapható azt hiszem csak állatorvosoknál.

Azt nem mondom,hogy olcsó táp, de nem drágább, mint acana és társai. Azokat is próbáltuk, szinte mind és ez ezerszer jobb, a kutya is imádja és egészséges, mint a makk. Nincs tele gabonával, adalékokkal. Szerintem nagyon jó táp, nálunk első számú. Csak azt sajnálom, hogy mindig ki kell másznom érte a dokihoz.

2013. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a cicák eszik a Virbacot. Nagyon jó minőségű, imádják és minden tekintetben nagyon jó nekik. Olcsóbb alternatíva lehet az Iams Naturally, ami szintén egy szuper táp, teljes egészében természetes összetevőkből. Az Iamsból most, hogy a Virbacot nem lehet kapni, a bárányost kapják, nagyon szeretik, most készülök nagyobb kiszerelést venni nekik. :-)
2017. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!