Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál már olyat, hogy valaki...

Láttál már olyat, hogy valaki elütött egy kutyát, de a sorsára hagyta? Esetleg te segítettél neki? Történeteket szeretnék!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 13. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
igen macskát ..láttam h átakar jönni az úton lelassítottam, de tovább hajtottam mert nem akart átjönni ..viszont a mögöttem jövő autó elütötte ... de nem értem mire jó ez a kérdés...
2012. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer jött egy autós és egy keverék kutyust elütött előttünk de még csak nem is lassított pedig a kutya már az útközepén volt.Uncsimmal pont kintvoltunk,levolt huzva az ablaka a kocsinak utánakiáltottunk hogy jöjjön vissza,de még csak gyorsabban ment.Uncsimmal befogadtuk,elvittük dokihoz és pár hónap múlva semmi baja nem volt.Utána megtartottuk :)

Az embert aki elütötte (ismerős) nemsoká megbírságolták gyorshajtásért.Bár ez nem aznap volt

2012. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ma reggel kolléganőm puliját ütötte el egy autó a házuk előtt. Nem állt meg.
2012. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kutyás rendezvény volt a parkba jöttünk haza a tesómmal és épp kiléptünk a kapun amikor a kobór kutya megijedt és kirohant az útra :( nagy kocsi fékezés és kutya nyüszítés, de a kutya elrohant az úttesten tovább,próbáltuk megkeresni tesómmal ,de nem találtuk,de nagyon gyorsan elfutott szerintem épp idejében fékezett az autós és úgymond csak meglökte a kutyát, sajnáltam szegényt,de azt nem értem,hogy tűnhetett el olyan gyorsan,bár nem futottunk a kutya után,de mivel az úttesten szaladt tovább és két oldalra nem tudod menni így csak egyenesen mehetett egy darabig és még kocsi fékezést se hallottunk..pedig ha megtaláltuk volna, elvittük volna orvoshoz!! (ez amúgy tavaly nyáron történt!)


nekünk is vannak kutyáink ezért ha az utcán látok egy kutyát legszívesebben befogadnám és keresnék neki új gazdát :)

2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam, csak hallottam. Éjszaka jöttem hazafelé, valószínű kóbor kutya lehetett. Pár száz méterre hallottam tőlünk a fékezést és tompa csattanást. Aztán eszeveszett nyüszítést. Szabályosan hisztérikus rohamot kaptam. Nekem is van két kutyám, nem bírom ezeket, nagyon nem. Kapkodtam a levegőt, fogtam a fülem, hogy ezt nem akarom hallani, neee... Akkori barátom állt velem szemben a fülemre tette a kezét jó erősen és úgy álltunk egy-két percet egy helyben, aztán egyszercsak vége lett. Nagyon ki voltam bukva. Szegény kicsi lélek. :(
2012. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan, mondd meg miért van erre szükséged? Ezen élvezkedsz, vagy mindenképp el akarsz hullajtani néhány könnycseppet a szenvedő kutyákért? Kezdem azt hinni, hogy itt néhány embernek pszichológushoz kellene járni.
2012. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem láttam,hogy elütik,de egy kölyökkutya volt az úton fekve véres füllel. 10 perccel előtte még nem volt semmi baja,az anyjával(akinek lánc lógott a nyakán) egy falu szélén járkáltak. Amikor megláttam,hogy ott fekszik egy autópálya feletti felüljárón,a többi arrajáróval ellentétben természetesen megálltam. Nagyon nyüszített,de csak a fülénél volt vér. Felhívtam a Miskolci Állatsegítő Alapítványt és elmondtam mi történt. Mivel ez a falu kivül esik a vonzáskörzetükből megbeszéltük,hogy elviszem hozzájuk és ők átveszik. Másnap reggel érdeklődtem a felőle,szerencsére nem volt súlyos baja. A füléből egy kicsit amputálni kellett és sokkot kapott, de meggyógyul,utána örökbefogadható.
2012. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!