Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet normálisan tápra...

Hogy lehet normálisan tápra szoktatni? 1 eddig húsevő kutyust a tesóm kutyusa volt és én csak tápot tudok neki venni max havi 15 ezerért .

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

valószínűleg sokan le fognak most szavazni, de szerintem nem szabad táppal etetni a kutyát, az enyémnek attól lett daganata..., pedig márkásat adtunk neki

szerintem hússal etetni sokkal olcsóbban is kijöhet, mi legalábbis azóta azzal etetjük és sokkal szebb a bundája is és kedve is jobb

2012. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kiderült h csirkeallergiás
2012. júl. 13. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy tápot vált az ember: fokozatosan csökkented a hús és növeled a táp mennyiségét. Esetleg eleinte a táphoz főzöl kiegészítésként húslevest. Mekkora kutyáról van szó?

A Taste of the wild nagyon jó minőségű, gabonamentes és van teljesen csirkementes is belőle.

2012. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
9 hónapos 25kg
2012. júl. 13. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor ha tényleg megengedheted magadnak én továbbra is a taste of the wild-ot javasolnám neki, innen rendelve:

[link]

Egy zsák -vagy a 2 kisebb-, kb 1,5 hónapig elég lenne neki. (kb 100g/10kg testtömeg az ajánlott napi adag normál aktivitás mellett).

2012. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Megkérdezhetem honnan tudod ennyire biztosra, hogy a kutyád a táptól lett daganatos?
2012. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Brit Care is nagyon jó táp, bárányos-rizses, gabonamentes, ez is szuperprémium.

Árban pedig a 12 kg-os 9900Ft, a 2x12 kg 17900, az én 42 kg-os bullmacimnak napi fél kg az adagja, neked ennél kevesebb is elég lenne.

Én innen rendelem:

[link]

2012. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem olcsobb a táp, mintha főznél neki, max. kényelmesebb.
2012. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
állatorvos mondta, nem a kisujjamból szoptam..., bocsánat, de bosszant, hogy sok okos ember lepontoz egy szerintem értelmes válasz miatt, én elmondtam a véleményemet, ami másoknak nem tetszett...
2012. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Maxitabi ***** válasza:

Próbáld fokozatosan, nagyon lassan, legalább 3-4 hétig tartson, ahogy már előttem is ajánlották. Megeszi egyáltalán a tápot? És főtt, vagy nyers húst kapott?? És tésztát vagy rizst is evett?

Válaszoló, akinek daganatos lett a kutyája - sajnálom természetesen, az én előző cicám 13 évesen a legagresszívabb daganatban pusztult el, és máig meg vagyok győződve róla, hogy az egész életében evett Hills száraztáptól kapta (akkoriban még sajna fogalmam sem volt a helyes táplálásról,ennek következtében olvastam el rengeteg dolgot). Milyen tápra mondta az orvos ezt??

És sajna azt kell mondanom, hogy én is BARF szerint etetném legszívesebben a kutyát és a macskákat, de a közelünkben egyszerűen nem lehet beszerezni megfelelő "alapanyagot"(húst). Így marad a táp, csonttal, hússal, tejtermékekkel kiegészítve.

2012. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!