Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Londonba, hogy lehet kutyát...

Londonba, hogy lehet kutyát utaztatni? Azt hallott, hogy repülőn nem lehet.

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 09:03
 1/10 anonim válasza:
Fapadoson nem lehet, a British Airways-nél pár hónapja még lehetett, viszont nagyon drágán /kb 180 font volt/ és külön ki kellett fizetni még a repjegy árán felül egy reptéri orvosi vizsgálatot a kutyusnak, amiért 300 fontot kellett fizetni. Javaslom inkább, hogy kocsival, futárcéggel.
2012. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És komppal vagy vonaton, hogy én viszem?
2012. júl. 14. 10:02
 3/10 anonim válasza:
Hát ha be mersz vállalni 3 átszállást idáig... Eurostar vonatokon amúgy sem vihető állat. A komp az ok, ehhez kocsival kell jönnöd. De vannak olyan cégek, akik személyszállítással foglalkoznak, sokan állatot is vállalnak. Szerintem ha nem saját autóval jössz, akkor egyszerűbb keresned egy ilyen céget.
2012. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Milyen fajtájú amúgy a kutyus?
2012. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyar Vizsla. Semmikép se szeretném egyedül utaztatni, mert az is elég rossz neki, hogy sokat kell utaznia, nehogy idegenekkel. Akkor lehet olyat, hogy a személyszállító cég ami vállal állatokat én is mennék a kutyával együtt.
2012. júl. 14. 10:47
 6/10 anonim válasza:
Persze, vannak ilyen cégek. Csak figyelj oda, hogy a utazás előtt minden papírja rendben legyen, oltások, stb, mert sok minden kell ahhoz, hogy kihozhasd. Amikor már kinn vagytok, feltétlenül köss rá biztosítást, különben nem fogod győzni az orvosi költségeket!
2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mik kellenek ahhoz, hogy majd kivigyem. De addig még úgy is megyünk orvoshoz és informálódunk még.
2012. júl. 14. 10:58
 8/10 anonim válasza:
H elfogadsz egy tanácsot, biztosítást a Petlog-nál köss! Nem kerül sokba és ha orvoshoz kell vinned, fedezik a költségeket. /Pont mint az embereknél az egészségbiztosító/
2012. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kompon kennelbe kell tenni a kutyát addig, amíg átkeltek, nem lehet veled a fedélzeten. Az egyetlen út, ahogy közösen megettek, az az eurotunnel (csalagút).

Ha azon mész át, veled lehet a kutya végig. Saját autó kell hozzá, a neten lehet jegyet foglalni.

2012. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat, segítségeket. Szívesen fogadok még többet, mert jó ha fel van készülve az ember több lehetőségből.
2012. júl. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!