Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektwk melyik kutya fajta...

Nektwk melyik kutya fajta tetszik a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szibériai Husky és a Malamut!


Nem tudom miért..egyszerűen lenyűgöznek ezek a szánhúzó kutyák! :) gyönyörűek! :):)

2012. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez így van,gyönyörű kutyák:)!
2012. júl. 14. 15:22
 3/11 petrusi ***** válasza:

1.Közép schnauzer: harmonikus, gyönyörű kutyák. Vonzódom hozzájuk, hisz olyan kiegyensúlyozottak és értelmesek.


2. Afgán agár: Felséges megjelenésű, tekintélyt parancsoló kutyák. Nyugodtak és természetesek. A legelvarázsolóbb bennük a szőrük. Nagyon elegáns kutyák. A tulajdonságait nem ismerem, személyes tapasztalatom még nincs, de mindenképpen lesz. De van 2 közép schnauzerem, akiket mindennél jobban szeretek.

2012. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)!
2012. júl. 14. 15:28
 5/11 VBeata81 ***** válasza:

Bichon havanese- ilyenem van, fantasztikus kiskutyák.

Golden retriever- gyönyörűek. :)

2012. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vizslákat nagyon szeretem. Bolondok, játékosak, gyorsak. :D
2012. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Yorkshire-om van, imádom:) Mégis azt kell mondjam, hogy a whippetek, salukik még jobban tetszenek. Imádom a kecses, arisztokratikus alkatú kutyákat!

Nekem ezek a masszív, erős felépítésűek nem tetszenek, mint a roti, stafford, boxer, bulldogok. Jó fejek, ismerek párat, de biztos nem tartanék.

2012. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

puli, mert nekem is az van és szeretem :D

ami még tetszik mert aranyosak így első látásra: mopsz,francia bulldog,német dog,yorki,havanese

2012. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Német juhász, Rottweiler, Máltai selyemkutya, Tacskó - mert egyszerűen tetszik a jellemük, a küllemük és szerintem lenyűgöző kutyák.
2012. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
schnauzer (mind a három méret) - mert igazi karakterek, sok oldalúak, egyben jópofa szakállas bohócok, és komoly kitartó munkakutyák... hatalmas egyéniség, IMÁDOM.
2012. júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!