Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom leszoktatni h ne...

Hogy tudom leszoktatni h ne az ágybara végezze a kis és nagy wc-t?

Figyelt kérdés

A kutyusom 2.5 hete van nálam. ( utcáról befogadtam)

2-3 óránként viszem le. Mégis bepisil és rákakil az ágyra.. mind3 ágyra..( 3 szoba 3 ágy). Nem jöhet fel az ágyra meg van neki tiltva.. Saját helye van..


2012. júl. 14. 16:53
 1/6 anonim válasza:
büntesd meg mindig amikor csinájla egy idő után leszokik róla
2012. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy büntessem meg?? Eddig kikapott de nem érdekli ..elvonul a wcbe megsértődik és kész... Mikor érzi h kell akkor megint megy az ágyra.
2012. júl. 14. 22:25
 3/6 Amigos ***** válasza:

Zárd ki a szobából.

Amikor bent vagy csak akkor engedd be. Vegyél szalmiák szeszt és azzal kend be az ágyad..

2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kutya ezzel "büntet", vagy tüntet valami ellen! Talán pont ezért lett kidobva, és most nálad is próbálkozik.

Akkor csinálja, mikor nem foglalkoztok vele, vagy egyedül hagyjátok?

Próbáld valahogy a napirendjét belerögzíteni, szigorúan mindíg egy időben csináljatok mindent, játék, séta, evés stb.

Amikor nem vagytok ott, ne legyen a szobában egyedül.

Phhhúúú, nem irígyellek, erről aztán nehéz lesz leszoktatni, igen makacs egy kutya lehet, valahogy le kell törni a szarvát, mert teljesen a fejetekre nő!

2012. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs ajtó a szobán, így kizárni nem tudom.

Sétálást igyekszem ugyanabba az ídőbe, órába megoldani.

Leviszem akkor csak 1szer pisil..volt h hosszabb ideig voltam lent vele akkor is.

Egyedül marad akkor csak pár órára..de előtte leviszem,meg ahogy hazajövök.

2012. júl. 15. 12:38
 6/6 Tyler913 ***** válasza:
Na álljon meg a menet...Mi az,hogy megsértődik? Neki ehhez nincs joga. Mint ahogy az is, hogy az ágyatokra, a Ti fekvőhelyetekre pisil,annak a jele, hogy nem stabil a falkasorrend nálatok. A másik dolog, hogy sajnos ahova már egyszer odapisilt, ott megmarad a szag, és az legközelebb is ingerli a kutyát, hogy újra odapisiljen. Szóval annyit tudok javasolni, hogy egyrészt nagyon menjetek rá a falkasorrend bevésésére, másrészt legalább pár napig folyamatosan felügyeljétek a kutyát,és azonnal tiltsátok,ha az ágyra megy (ha el kell mennetek otthonról, zárjátok ki a szobából), harmadrészt nagyon alaposan, fertőtlenítőszerrel súroljátok le az ágyakat.
2012. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!