Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kakál zoldet a kutyám?

Miért kakál zoldet a kutyám?

Figyelt kérdés
Nem elso eset, volt egy olyan granulat amit adtam neki attol volt, de nemis adtam neki tobbet, most meg konzervát adtam neki, meg hust, krumplit, levest-amit mink eszunk, azt keverem neki ossze naponta 3 szor eszik, denta stickset adok neki, meg olyan juti falat csontocskákat. Es most kakált, és zold színe volt. Az nagy baj? Vagy csak a konzerva nemjo....Nemlesz ugye semmi baja tole?
2012. júl. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz. Az én kutyának a szivárvány minden színében volt már széklete. Jóó azért nem! De volt már fehér, sárga, zöldes, a barna minden árnyalata és egészen fekete is.

Szerintem lehet, hogy füvet evett, vagy a kajáknak ilyen színe van ha összekeveredik plusz a gyomorsav. Ha méregzöld és nyálkás akkor lehet "éhezéses széklet" ami azt jelenti, hogy sokáig nem evett semmi értelmeset, vagy semmit esetleg alig valamit. De lehet silány, színezett táptól is színezett a széklete.

2012. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális kutyatáppal kéne etetni nem jutalomfalattal meg konzervvel amibe semmi tápanyag nincs.

Amit meg ti esztek tele van fűszerrel ami méreg a kutyáknak, a krumplit meg nem tudja hasznosítani.

Sürgősen változtass az étkeztetésén,jó minőségű táppal nem ipari hulladékkal mint pedigréé és társai.

2012. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van. Elég nagy moslék amivel ti etetitek a kutyátokat. A konzerv az úgy fölösleges ahogy van. Annak a hústartalma 0,1 % ha jót veszünk. A többi növényi táp és víz. Fölösleges. Krumpli, leves....: Ezek jók, csak (amit az előttem lévő is írt) olyan fűszerek lehetnek benne ami a kutyának egyáltalán nem kell. Meg amúgy se egy tartalmas kaja egy ragadozó állatnak. A jutalom falat, meg nulla. Szóval a te kutyád nem csak, hogy szinte semmit nem eszik, de amit eszik az is csak moslék.


Vegyél neki rendes, jó minőségű tápot. Vegyél neki kacsafejeket (zacskóban lehet kapni már 600 Ft-ért egy csomót). Vegyél neki egész csirkét aminek feje nincsen. Vagy farhátat. Ezek azok a kaják amire egy kutyának szüksége van, mert a te kutyád egy idő után tényleg beteg lesz ezektől amit most eszik.

2012. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most rendeltem neki Arion Puppyt es varom, hogy lejojjon. A jutifalatot, csak hibe hoba adom neki, most is ha tanitom. A mi kajánkot, meg mindeg szokta enni, igaz hogy fuszeres, de mindeg megette eddig es semmi nemvolt neki tole. De legalabb megnyugodtam.

Konzervet 1 evben 3x eszik, aztis granulattal, meg kenyerrel keverve, vagy epp egy kis tejjel is, es már rég nemevett, hát vettem neki egy dobozzal.

2012. júl. 15. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
eddig... én most jártam úgy hogy akire vigyázok kutyát rábíztam párom mamája felügyeletére erre pörkölttel etették,egész este hányt,ma reggel be is fosott.. nem kéne ,tényleg nem egézséges.
2012. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejet nem szabad kutyának adni. Fokozza a baktériumok szaporodást. Ha már természetesen nem szopik akkor nem szabad.
2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!