Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ragaszkodik ennyire hozzám?

Miért ragaszkodik ennyire hozzám?

Figyelt kérdés
A kiskutya mindig velem akar lenni.Nem mintha baj lenne mert nagyon szeretem:) és nagyon sokat játszok vele, simogatom.A nagyobb kutyával is megfér.Nagyon ari alkalmazkodó:) nagyon szeretem csak egy gond van, nem mehetek el 10percre sehova mert mindig velem akar lenni, kivétel amikor alszik! ne értsetek félre nagyon szeretem meg imádom az állatokat, de ez már sok!
2012. júl. 14. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sír is utánad? Mert ha igen, azt szeparációs szorongásnak hívják, olvass utána.
2012. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem nem szokott sírni, ha látja hogy elmegyek, akkor elmegy aludni vagy nem tudom, de amikor megjövök akkor annyira örül mintha nem is tudom hová mentem volna. :D amugy tök aranyos nagyon szeretem csak nem értem miért van mindig ott ahol én és mindig velem akar lenni ha már 10percre eltünök elkezd keresni , de nem sír!
2012. júl. 14. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán mert még kölyök és nincs az anyja közelében így benned láta a védelmezőt melleted érzi iztonságba magát ha nagyobb lesz megváltozik...
2012. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az emberekkel is csak így van nemde? :)
2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) remélem ha nagyobb lesz nem fog követni mindenhova mert elég furán néznénk ki :) amugy 10hetes
2012. júl. 14. 23:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden kölyökkutya ilyen :)
2012. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szabó Joe válasza:
A kiskutyák már csak ilyenek.Mivel el lett szakítva az anyától és nálad van téged tekint annak,ezért akar mindig a közeledben lenni.Egyébként ha jól megfér a nagyobb kutyával enged őket össze ez sokat segíthet a dolgon,de figyeld őket egy ideig mert van úgy,hogy a nagyobb kutya megunja az állandó ba-sz-gatást és az nem lesz jó a kicsinek Ez főleg akkor fordul elő ha a nagyobb hím.Vagy lassan szoktasd el magadtól,ha van rá mód csukd be valahová minden nap egy kicsit több időre és elszokik tőled,de mindig te maradj a vezér ez fontos. Jó nagy hisztivel jár de megéri mert különben felnőtt korában is rajtad fog ugrálni.Sok sikert.
2012. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A talált kézzel nevelt kutyusom is ilyen volt és mindig sírt utánam! Ameddig suliba jártam mindig adtam neki bőven játékot meg egy nagyobb plüss állatot amit az anyjának hitt így anyuékat se zavarta a nyüszögésével! Elmondom neked olyan szépen követ a mai napig múltkor még a kocsiba is beült mellém és észre sem vettem! Meg nem kell neki póráz sem mert utánam jön senki más után nem szalad el! De nagyon utcára sem viszem nagy az udvar futkározunk eleget! :)
2012. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A nagyobb kutya nagyon türelmes és nem zavarja hogy rajta ugrál :) Nőstény a nagy kutya és néha szopizni akar a kicsi tőle:DD bezárnám én a szobába de nincs szívem:( :)
2012. júl. 14. 23:35
 10/12 anonim ***** válasza:
hehe
2012. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!